Forum

Gawędy o jedzeniu

A może zmiana Regulaminu ???

  • Autor: Kwiryna Data: 2005-02-15 09:46:15

    Użytkownicy WŻ tworzą swoje "ulubione przepisy". Potem KTOŚ opuszcza WŻ zabiera swoją Książkę z przepisami i w "ulubionych" zostają dziury.
    A może zapisać w Regulaminie punkt, że raz umieszczony przepis pozostaje na WŻ na zawsze ?!
    Wówczas, fakt opuszczenia WŻ nie skutkowałby zniknięciem przepisów.

  • Autor: Pampas Data: 2005-02-15 10:00:24

    Tylko, czy w tedy ludzie będa równie chętnie dodawać swoje przepisy?

  • Autor: Kwiryna Data: 2005-02-15 10:25:55

    Czy ludzie będą wówczas chętnie umieszczać swoje przepisy na WŻ ?

    Mam nadzieję, że tak bo:
    -ludzie umieszczają swój przepis na stronie po to by podzielić sie nim z innimi,
    -zawsze będzie !!! pod przepisem podpis autora,
    -przepis, który zostanie na WŻ po opuszczeniu strony przez autora przepisu nadal bedzie "rozsławiał" jego imię :-))) (często przepis funkcjonuje nie pod swoją własną nazwą ale jako np "sałatka ani123 czy kasi456").

    Oczywiście zmiana Regulaminu to tylko propozycja :-)))

  • Autor: ekkore Data: 2005-02-15 10:43:16

    ja sie podpisuję

  • Autor: emiloos Data: 2005-02-15 10:01:14

    Nie wiem czy ten temat nie powinien znaleźć się w "Dobre pomysły w Wielkim Żarciu", hmmm... Marinik zauażył że tam jaoś pusto a tutaj aż trodno nadążać za postami i wątkami.
    Co do zmiany regulaminu to się nie wypowiadam bo nie jestem upoważniona niemniej to nęcąca propozycja.
    Pozdrawiam,
    emiloos

  • Autor: Kwiryna Data: 2005-02-15 13:21:25

    Chciałabym wyraźnie podkreślić, że pomysł "pozostawiania przepisów na zawsze na WŻ" traktuję jako temat do dyskusji o kształcie tej strony.

    A może fakt, że z chwilą wybicia godziny "WŻ" wszystkie nowo umieszczone przepisy zostają na WŻ, spowoduje, że "obyczaje złagodnieją" ???

    Pozdrawiam WSZYSTKICH !!!



  • Autor: Tapsia Data: 2005-02-15 13:51:02

    A moim zdaniem wszystko zależy od tego w jakim klimacie ludziska sie rozstają.
    Jeżeli sie odchodzi bo ktoś nas atakuje lub dokopuje (jedno i drugie mało przyjemne) to biorę zabawki i idę do domu.Przyczyny odejścia mogą byc jednak zupełnie inne.Brak czasu, brak dostępu do internetu itp.,itd.W takich sytuacjach myślę,że nikt by nie był zainteresowany zacieraniem po sobie śladów.Miejmy nadzieję jednak,że odejścia w WZ będą jeżeli już, to bardzo sporadyczne - bo fajne ludziska tu są i szkoda by było.

  • Autor: 555 Data: 2005-02-16 17:45:05

    1. nie zgadzam sie, zeby przepis zostawal na zawsze.. to sa moje przepisy i umieszczam je na WZ wlasnie dlatego, ze caly czas mam tutaj na nie wplyw..
    2. no wlasnie, Tapsiu, jesli ktos znika, z przyczyn nie nieprzyjemnych, to po co zabiera ksiazke..? tego nie rozumiem..

    pozdrawiam

  • Autor: tinca Data: 2005-02-21 09:46:20

    A moim zdaniem czy to jest w regulaminie, czy też tego zastrzezenia nie ma zabieranie przepisów to dziecinada!

  • Autor: nimphe Data: 2005-09-21 16:54:12

    ja uważam że jesli raz się zgodziłam by inni korzystali z moich przepisów to dlaczego mam im tego nie umożliwiać gdy odchodzę z WŻ?? ludzie bez przesady! ja rozumiem, że wiele z tych przepisów jest Waszego pomysłu i autorstwa, ale przydało by się by one tu pozostawały...no a jeśli juz ktoś tak koniecznie chce "pozbierac swoje zabawki" to może przy opuszczaniu WŻ dostawic zapytanie "Czy zgadzasz się by Twe przepisy zostały na stronie?" może to coś usprawni, bo pomysł BARDZOOO mi przypadł do gustu!

Przejdź do pełnej wersji serwisu