Forum

Kuchenne porady

Anglia

  • Autor: ***Agnieszka24 Data: 2005-02-16 23:48:03

    Słuchajcie wyjeżdzam na Świeta do Angli i mam mały problem ponieważ szkuam prostych przepisów(tzn bez wałka, dużej ilości misek itp ponieważ jadę do faceta więc trudno się spodziewać że zadba o wystarczająca ilość garnków chociaż bedzie mikser więc nie jest tak źle:) niesty w kwesti piekarnika nie mam pewności:()
    również takich bez produktów których tam nie dostanę albo które moga być tam nieziemsko drogie:) (lista produktów niedostępnych jeśli ktoś takowe zna mile widziana:)
    najbardziej czekam na ciekawe zestawienie na śniadanko Wielkanocne i pomysły na ciacha
    dziękuję i z góry przepraszam za kłopot

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-02-17 08:45:55

    Agnieszko!!!!!!!!!!!!
    zaproponuję Tobie
    coś!!!!!!!!!!!!!!!!
    wejdź kochana mądralo na stronkę Ineczki 21 albo Ekkore bądż Borgii,Aguliny wiesz!!!!!!!ile tam pyszności na śniadanko, na obiadek, na kolacyjkę. jeżeli chcesz dogodzić swemu kochanemu troszeczkę wysiłku moja miła nie gotowizna podana na talerzu o !!!!!!!!! a jak będzie potem smakowało Jeju
    pozdrawiam cieplutko
    kamaxyz

  • Autor: ***Agnieszka24 Data: 2005-02-17 12:29:07

    Cześć kamaxyz
    po pierwsze jestem pierszy raz na Waszej stronce i nie mam bladego pojecia jak wejść na te które mi podałaś, po drugie wcale nie jestem mądralą jak mnie niesłusznie nazwałaś bo jeśli nie zauważyłaś to ja proszę o pomoc a nie się wymądrzam i wcale nie prosiłam żeby mi ktoś podał na talerzu jedzonko albo restauracje czy bary gdzie mogę zjeść, ale spytałam się o ciekawe propozycje na zestaw świąteczny przy użyciu jak najmniejszej ilości sprzętów i o rady dla osoby, która pierwszy raz jedzie do obcego kraju i nie ma pojęcia jakich produktów tam nie odstnie a do Twojej wiadomości nie ma tam np twarożku mielonego o czym ja nie wiedziałam .
    Twoja odpowiedź na moje pytanie niestety nic mi nie pomogła jedynie zrobiło mi się przykro.
    Agnieszka

  • Autor: marinik Data: 2005-02-17 13:15:04

    Agnieszko- kama jest z pewnoscia osoba, ktora najmniej by chciala kogokolwiek urazic- zatem przyjmij Jej slowa z przymruzeniem oka. Mam nadzieje, ze bogria wyjasnila ci jak sie dostac tam gdzie chcesz.
    Buszuj zatem i korzystaj - sie usmiechnij do nas - do kamy takze !!!!

  • Autor: inka21 Data: 2005-02-17 13:10:54

    dziękuje za uznanie kamusiu, he he a tobie agnieszko proponuję bez pieczenia: przepis5949- tym przepisem powalisz lubego na kolana, potem zobacz: przepis6051, teraz ciacho pieczone:też super: przepis6074, potem niedrogie i nieskomplikowane: przepis6048, lub serniczek jakże inny i smaczny: przepis7469, spójrz jak pyszne cuda tu mozna zrobic przepis7195: no i do tego pysznego deseru powinna byc super kawa: przepis6285 w razie pytan pisz na gg, inka21

Przejdź do pełnej wersji serwisu