Forum

Kuchenne porady

ta miska jest NIESAMOWITA!!!!!!!

  • Autor: Tapsia Data: 2005-02-22 09:16:43

    Słuchajcie - muszę sie koniecznie z Wami podzielić moimi nowymi doświadczeniami.Po wielkich zachodach i trudach (również dzięki Waszej pomocy) udało mi się kupić miskę do wyrabiania ciasta firmy Tupperware.W tym sprzęcie nie ma możliwości aby ciasto typu drożdżówka nie udało się.
    Ciasto wychodzi pulchne, dobrze wyrośnięte i co najważniejsze bez specjalnego nakładu pracy.Ono poprostu w cudowny sposób samo się wyrabia.Z powodzeniem można przed pójściem do pracy upiec przepyszne bułeczki maślane,rogaliki i zwykły chlebek.Polecam ją wszystkim, którzy po nie udanych próbach zrezygnowali z pieczenia ciasta drożdżowego.Jeżeli ktoś chciałby czegoś więcej się dowiedzieć to służę bardzo chętnie informacjami.Podaję mój adres e-meila:
    samuta@op.pl.
    Pozdrawiam wszystkich zarłoczków.

  • Autor: inka21 Data: 2005-02-22 09:35:30

    tapsiu ten twoj adres jest zly , nie mozna do ciebie wysląc wiadomości, probowalam, bo jestem zaainteresowana inka21

  • Autor: Tapsia Data: 2005-02-22 09:53:25

    Ineczko! bardzo jestem zdziwiona,że nie możesz połączyć się z moją pocztą?Ona jest prawidłowa bo często otrzymuję na ten adres pocztę.POdaję Ci wobec tego inną skrzynkę:
    anna64@gazeta.pl
    Może na ten adres się uda, a jak nie to pokumam jak sie z Tobą skontaktować.Buziaczki

Przejdź do pełnej wersji serwisu