Forum

Rozmowy wolne i frywolne

co się dzieje!!!!!

  • Autor: Ifasia Data: 2005-03-09 18:00:32

    Może ktoś mi wytłumaczy, co się dzieje na chacie, wchodząc do Was moje drogie żarłoki byłam bardzo szczęśliwa, że poznałam tak wspaniałych ludzi i dalej tak uważam, tylko niech ktoś wytłumaczy, dlaczego teraz tak mało ludzi Nas odwiedza, mówię o ludziach, którzy tak często Nas odwiedzali teraz, co wchodzę na chat ciągle jestem sama. W sobotę i w niedzielę było bardzo dużo ludzi a teraz wchodzą i wychodzą albo wchodzą jakieś osoby i wszczynają awantury cooooooooo jestttttttttttttttt????????

  • Autor: matyldusia Data: 2005-03-09 21:26:24

    Żeby tylko zęby... ale może się czepiam

  • Autor: inka Data: 2005-03-09 21:52:37

    hahahaha ifasiu bo mnie nie bylo - ale się nie przejmuj - wracam dzięki shoffix -owi

    vjesja i matyldusia - a mnie rozbolała głowa ale nad wami - może by się tak zastanowić ! pomyśleć ! że z takimi blędami ludzie nie piszą - a dlaczego tyle blędów? bo to urządzenie do ludzi co żle widzą - więc to nie ifasia robi tyle blędów - poczułam niesmak - a tak bardzo tęskniłam za Wami
    obyśmy wszyscy zawsze dobrze widzieli

  • Autor: zosia-k Data: 2005-03-09 22:02:05

    Użytkownik inka napisał w wiadomości:
    > hahahaha ifasiu bo mnie nie bylo - ale się nie przejmuj - wracam dzięki
    > shoffix -owi
    >
    > vjesja i matyldusia - a mnie rozbolała głowa ale nad wami - może by się tak
    > zastanowić ! pomyśleć ! że z takimi blędami ludzie nie piszą - a dlaczego
    > tyle blędów? bo to urządzenie do ludzi co żle widzą - więc to nie ifasia robi
    > tyle blędów - poczułam niesmak - a tak bardzo tęskniłam za Wami
    > obyśmy wszyscy zawsze dobrze widzieli
    popieram cibie to coś napisała a wy panie najpierw sie zastanówcie co piszecie , niewszyscy tak dobrze widzą tak jak wy pozdrawiam

  • Autor: krista Data: 2005-03-09 22:27:56

    Dziewczyny, dziewczyny..............mam do Was prosbe, w tym dziale znajdziecie temat "Forum - prosba Ifasi" , polecam jako lekture uzupelniajaca. Do zobaczenia na czacie, Pozdrawiam!!!!!!!!!!!

Przejdź do pełnej wersji serwisu