Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Od Ifasi

  • Autor: Ifasia Data: 2005-03-12 07:59:10


    Gdybyscie umieli spojrzec w lustro swoich serc, zobaczylibyscie ogrod pelen roz, a na kazdym platku rozy tanczacego, szczesliwego czlowieka....ale mnie w tej chwili tam nie ma, ale obiecuje, ze wkrotce tam sie znajde, gdyz czas leczy rany ....i te duze i te malutkie...

  • Autor: Asiolek24 Data: 2005-03-12 11:02:06

    Ifasiu......ale mnie wzruszyło to co napisałaś. Tworzymy sobie swoje ogrody, sadzimy kwiatki, pielegnujemy, zapraszamy do nich przyjaciół, spędzamy tam czas, delektujemy się pięknem i ciepłem. Ale nadchodzi czasem zima......która mija.....i wszystko na nowo powraca. wszystko powoli się rodzi do życia, kwitnie, pachnie......
    Życzę Ci dużo słonka i wielki buziak, wielgaśny jak kosmos, jak kwiatki na łące, jak kolor niebieski (mój ulubiony), jak oceany i gwiazdy na niebie.
    cmok w bok

  • Autor: marinik Data: 2005-03-12 11:05:27

    Ifasiu, nie bede tracic czasu - juz teraz zapraszam Cie do tanca, do ognistego tanga, do lagodnego walca angielskiego, do namietnej rumby, i frywolnej poleczki. Disco samba tez moze byc !!!!!!!!

  • Autor: inka21 Data: 2005-03-12 11:37:37

    {daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}
    {daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}
    {daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}
    {daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}{daisy}- caly ogród wonności dla ciebie ifasiu,inka21

  • Autor: Ifasia Data: 2005-03-12 12:37:16

    Dziękuje Wam z całego serca.

  • Autor: matyldusia Data: 2005-03-12 13:30:15

    Ode mnie też kwiatuszek . Nie miałam zamiaru Cię urazić ani sprawić przykrości, po prostu gafa. Każdemu się zdarza (choć niektórym częściej...). Nie gniewaj się

  • Autor: Ifasia Data: 2005-03-13 10:37:33

    Nie gniewam się!!!

  • Autor: Wkn Data: 2005-03-12 15:18:30

    Buziaki,
    ja się w tym roku czuję jak angielski trawnik, który ktoś regularnie strzyże, a on chce sobie rosnąć dalej. I na żadne kwiatki mu się nie pozwala, ewentualnie na ich łodyżki... Ale cóż, takie życie... Więc się nie przejmuj, pamiętaj o tych, którzy Cię rozumieją, jeśli wiesz, że masz rację :)

  • Autor: halinkaaa Data: 2005-03-13 20:40:55

    Ifasiu ,jestem nowa ale jestem całym sercem z Tobą.Nie gniwaj się i nie opuszczaj WZ....Odemnie też kwiatuszek choć nie mam za co przepraszć !!!Pragnę jeszcze nie jeden raz spotkać się z Tobą na Forum. Hej !!!!

  • Autor: inka Data: 2005-03-14 00:25:27

    ifasiu - wracaj szybko - tu nie można się gniewać ( a na mmnie wogóle hahahahaha) - przecież wiesz ,że TU są wspaniali ludzie - irenka

  • Autor: Ifasia Data: 2005-03-14 10:12:31

    Wiem, wiem Ineczko, jak by było inaczej, to wcale bym sobie nie zawracała głowy,ale ponieważ jesteście wspaniali to postanowiłam o wszystkim zapomnieć i do Was Kochani wrócić!!!

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-03-14 10:15:24

    No cóz mogę dodać do tych serdecznych wypowiedzi chyba tylko to,
    że z całym sercem jestem z TOBĄ IFASIU!!!!!!!!
    a do ogródka kwiatowego dołączam swoje ulubione frezje!!!!! a taniec oczywiście upojne tango!!!! no i sssiiiuuuppp!!!!!! abyśmy w życzliwości dla siebie byli
    serdecznie ciepluteńko jak umiem pozdrawaiam kamaxyz

Przejdź do pełnej wersji serwisu