Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Tak cichutko tak spokojnie

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-03-29 12:59:23

    Tak cichutko tak spokojnie na forum, czy, aby Wam kochani Żarłowicze brzuszki nie rozbolały po świętach!!!!!!!!!
    Mamy wszyscy czuć się wspaniale!!!!! wiosna przyszła Panowie Panie Zielony karnawał zawitał i tylko patrzeć i tylko patrzeć jak Panowie zaczną podrywać!!!!!
    Ech te dawne czasy tak dawne że chyba to sen !!!!! ale to nic kocham wiosnę/ choć tych wiosen mam hihihihi!!!!!/ kocham kwiaty a najbardziej frezje!!!!! róże też mogą być - herbaciane. jeżeli ktoś chce mi się przypodobać - wystarczy frezja !!!!!wystarczy uśmiech na twarzy , proszę uśmiechajcie się wszyscy i do wszystkich ok!!!!!!
    Czekam Mariniku na Twoje SSSSIIIIIIUUUUUUUPPPPPP - za wiosnę za nas ,ale to Tylko Tobie dobrze wychodzi --- oczywiście toast, a sho!!!!!! ....o!!! On pewno coś wymyślii- mile zaskoczy nas!!!!!!! Bahus.... !!!!!wiem dołączy do nas. Agulinka!!!!!!..powita ciepło. Borgia pozdrowi nas , ekkore usmiechnie się do wszystkich Asiolek,Ineczka 21 wymyślcie coś ok!!!!!! Caritko wzywam do raportu w sprawie wiosny - a Kropka 1976 niech postawi kropkę nad i !!!!!!
    a pozostałych WIELKICH ŻARŁOWICZÓW zapraszam wiosennie - niec hwiosna zagości na dobre w waszych domach i sercach!!!!!

    Pozdrawiam kochanych drogich memu sercu zarłowiczów
    cieplutko wiosennie poświątecznie tak od serca wszystkich
    z Podlasia
    kamaxyz

  • Autor: marinik Data: 2005-03-29 13:07:46

    no to SIUUUP kamusku- za wiosne w duszy i za wiosne w powietrzu.
    A ja przekornie wcale nie dam Ci ani rozy ani frezji tylko wlasnie pachnacy wiosna zonkil.

  • Autor: kropka1976 Data: 2005-03-29 13:23:26

    Kochana Kamusiu,
    jak tylko zakwitną moje stokrotki to szyciutko Ci jedną wyślę i jedną marinikowi, żeby sobie nie myślał.. hihih..
    Stokrotki będa moją wiosenną kropką nad i.......

  • Autor: kropka1976 Data: 2005-03-29 13:25:24

    aha, Kamusiu
    mam zamiar posadzić i frezje w doniczce, tylko tak jakoś ostatnio nie miałam czasi u natchnienia.
    jak tylko urosną, to zapakuje Ci ich piękny zapach do butelki i wyślę!
    całuski..
    kropka czyli Bazylia

Przejdź do pełnej wersji serwisu