Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Obroża na patyku bez psa-co to za akcja?

  • Autor: kucharkalitewska Data: 2005-04-22 20:03:04

    Ostatnio widuje we Wroclawiu młodych ludzi z długim kijem w ręce.Wygląda to jakby prowadzil psa,ale na końcu kija jest tylko pusta obroża.Czy ktos z Was wie o co tu chodzi?

  • Autor: Pampas Data: 2005-04-22 20:46:19

    To reklama piwa "Dog in the fog".

  • Autor: marinik Data: 2005-04-22 20:56:20

    a piwo takie jak ten pies???
    to juz zostane przy Zywcu

  • Autor: inka21 Data: 2005-04-23 09:39:49

    nie, to nie jest reklama- to jest smycz dla psa,kupuje się ją po to , aby dziecku , ktore chce zwierzaczka uzmyslowic jaki to jest obowiązek, dlatego codziennie po kilka razy ososbnik dostaje smycz do ręki i wyprowadza swojego pieska widmo, jeżeli wytrzyma ten reżim zwany inaczej obowiązkiem okolo miesiąca wowczas mozna mu zafundowac psisko. To takie nowe zalecenia psychologow mające na uwadze zaobserwowanie zachowań i wyćwiczenie silnej woli u osobnika chcącego mieć zwierzę w domu. Tak postąpila też moja kuzynka ze swoimi dziećmi- one wytrzymaly probę i teraz mają psa ( pięknego bigla o imieniu Barton). inka21

  • Autor: ekkore Data: 2005-04-23 13:04:06

    Taką imprezę znajomy swoim dzieciom zafundował ... jakieś 10 lat temu. codziennie po piątej pobudka i na spacer ze smyczą. Dzieci po niecałym tygodniu oddały smycz - już nie chciały zwierzaka.

    Stosował też inną metodę (nie związaną ze smyczą) - tabletki na sikanie (dla dwulatka, który nie chciał korzystać z nocnika) - witamina C rano i wieczorem- z koniecznoscią rozgryzania. Szybko zadziałało.

  • Autor: Dareczka Data: 2005-04-23 10:21:54

    W Krakowie parę dni temu równiez zauważyłam gościa idącego właśnie z takim kijem i obrożą..tylko nie było to w miejscu gdzie było by dużo ludzi i o wczesnej godzinie 7.15 .. No ja myślałam, że to jakiś cwiczący saper i na wszelki wypadek odsunęłam sie na bezpieczną odległość:-) A później myślałam, że jest to osoba niewidoma, ale tak nie było bo przeszkody dosć sprawnie omijał:-) I to zjawisko pozostało dla mnie do dzisiaj niezrozumiałe...:-)

  • Autor: DominikaB Data: 2005-04-23 11:07:22

    To samo dzieje sie w Szczecinie ;-)

  • Autor: bahus Data: 2005-04-23 13:15:01

    To samo widuję w Poznaniu i bynajmniej nie są to dzieci.
    Bahus

  • Autor: Mandaryna Data: 2005-04-23 15:18:23

    Pampas ma racje.To jest reklama piwa.

  • Autor: kucharkalitewska Data: 2005-04-23 17:35:03

    Dzięki za odpowiedzi.Osobnicy,których widzialam byli "za starzy" na eksperyment pedagogiczny,więc chyba jednak jest to ta reklama piwa.A oto odpowiedż usłyszałam dzisiaj "No przecież mój sąsiad też codziennie wychodzi z psem,chociaż psa juz nie ma,bo mu zdechł.Ze smyczą i obrożą chodzi tam,gdzie chodził z psem." Już się zaczęłam martwić ,że to jakas zbiorowa epidemia.Pozdrawiam,kucharka.

  • Autor: buli80 Data: 2005-04-25 23:44:52

    Ciekawe, też się z tym spotkałem ostatnio w Krakowie i Katowicach...

  • Autor: Patrycja104 Data: 2005-04-26 19:16:31

    W Warszawie też z tym się spotkałam. Dziwnie to wygląda

Przejdź do pełnej wersji serwisu