Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Lato - co w nim lubicie?

  • Autor: porka Data: 2005-05-03 09:58:44

    No wlasnie... Powiedzcie co lubicie zwiazanego z latem a czego nie lubicie o tej porze roku...
    No chyba prawie kazdy sie zgodzi, ze slonce jest super bo napawa optymizmem kazdego ranka (chociaz nadmiar moze prowadzic do poparzen, ktorych to wlasnie w niedziele nad morzem sie nabawilam ).
    Jednak wraz z przybyciem ciepla - budzi sie milion dziwnych stworzonek, ktorych to ja nie lubie.. szczegolnie pajakow - takie to bym od razu ....
    No a oprocz tego mozna wreszcie zrzucic kilogram szmat i przewietrzyc miesko :) Pojechac nad wode, posluchac ptaszkow, podziwiac piekna swieza zielen i zrobic pysznego grilla.

    Co Wy lubicie latem (robic, jesc, itp ?)

    Pozdrawiam optymistycznie i slonecznie i z poparzona skora :)))
    porka

  • Autor: porka Data: 2005-05-03 11:44:43

    Cos takiego Borgia!
    Ja tez tu mam swojego wloskiego kumpla kosa..
    Moj Tata juz pare latek temu "zarazil mnie" ornitologia i tam mialam przyjemnosc juz sluchac najcudniejszego spiewu wsrod ptakow :))
    Tutaj to w ogole mnostwo mamy ptaszkow - siedza sobie w tych choinko-podobnych drzewkach i caly dzionek mi przyspiewuja :))
    Nie ma nic lepszego o poranku jak wpadajace promienie slonca i ptaszki za oknem :)))

    Pozdrawiam serdecznie :)

  • Autor: porka Data: 2005-05-03 14:11:07

    > kosy, ktore przylatuja do nas na balkon..... wcinaja suchy pokarm dla kota....
    LOL :)
    Z tymi kulkami to musza sie napracowac troche, co?
    Przynajmniej masz super widok jak wcinaja.....

    PS.A gdzie jest wtedy kotek? :-P

    Pozdrawiam

  • Autor: porka Data: 2005-05-03 15:25:49

    Super!
    Fajnie miec zwierzatko i jeszcze lepiej jak "cos" sie dzieje... :))
    Ja narazie zadnego zwierzatka nie mam (a marzy mi sie taka mikro swinka coby biegala po kuchni i piknie chrumkala :)))
    Zamiast zwierzatka (narazie) a zeby "cos" sie dzialo to hoduje roslinki, podlewam, dogladam...biegam z nimi z pokoju do pokoju w pogoni za sloncem.. hmmm.. pieknie jak cos dorasta w oczach... (rozmaryn za niedlugo mnie przerosnie :))
    Za 2 tygodnie jade do PL (jupi) - tam mam blisko lasek, pojde ze swoim bernenczykiem pohasac... A jak narazie pozostaje mi piekny spiew ptaszkow :)

    Pozdrawiam

  • Autor: porka Data: 2005-05-03 16:02:55

    Ano bardzo dziekuje :))
    Taki to urlop, ze jade z zabkami do ortodonty :)))
    A pieska podrapie :)
    Ty tez daj sie polasic kotkowi (jak wroci)

    Pozdrawiam..

  • Autor: bahus Data: 2005-05-03 12:00:02

    Ja w lecie najbardziej lubię upały, gdy żar się leje z nieba, gdy język przykleja się do podniebienia, a pot leje się ciurkiem. Lubię też gdy muszę jechać samochodem bez klimatyzacji na drugi koniec Polski, Uwielbiam gdy wszędobylski kurz wciska się w każdą porę mojej skóry. A najbardziej to lubię podróż w upale w zatłoczonym tramwaju.
    Bahus

  • Autor: inka Data: 2005-05-06 00:29:23

    Użytkownik bahus napisał w wiadomości:
    > Ja w lecie najbardziej lubię upały, gdy żar się leje z nieba, gdy język
    > przykleja się do podniebienia, a pot leje się ciurkiem. Lubię też gdy muszę
    > jechać samochodem bez klimatyzacji na drugi koniec Polski, Uwielbiam gdy
    > wszędobylski kurz wciska się w każdą porę mojej skóry. A najbardziej to lubię
    > podróż w upale w zatłoczonym tramwaju.
    > Bahus
    nie lubisz ciepłego piwa? spoconych kobiet? to wczasy dostaniesz w listopadzie - hahaha

  • Autor: bahus Data: 2005-05-06 00:35:47

    Zawsze mam w listopadzie, bo to jest wlaśnie najpiękniejszy miesiąc
    Bahus

  • Autor: madzina Data: 2005-05-03 12:34:46

    Bahus ma fajnie!!!
    Ja najbardziej lubię wiosnę ciepłą , budzącą się do życia. Dostaję doładowania "życia "radości , z natury .A Maj !!! jest najpiękniejszym miesiącem w roku i tak szybko przemija dziś już mamy 3.05.05 .Lubię spotkania na działce z rodziną, znajomymi dobre potrawy z grila nawet zwykła kiełbaska z grila ma swój smak. Więc cieszmy się pięknym miesiącem , słońcem, życiem samych dobrych wspomnień na zimowe wieczory . Ładujmy akumulatory!!!!gorące pozdrowienia Madzina!!!

Przejdź do pełnej wersji serwisu