Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

dzial dla wiecznie odchudzających sie{laugh}

  • Autor: mada-chicago Data: 2005-05-18 23:23:09

    witam wszystkich serdecznie:)
    wlasnie przeczytalam przepis Nenki na kurczaka w ziolach, co mi sie spodobalo i o czym juz wczesniej myslalam to podawanie wartosci kalorycznych i ilosci weglowodanow w potrawie
    dla odchudzajacych sie jak znalazl
    ja sama obecnie jestem na diecie niskoweglowodanowej i dysponuje kilkunastoma przeroznymi przepisami
    wiec moze by stworzyc dzial potrawy dietetyczne????????????????
    co wy na to?
    pozdrawiam serdecznie - Magda

  • Autor: Tapsia Data: 2005-05-19 08:25:10

    Witam Cie Madziu serdecznie!

    Twoje hasło podziałało na mnie jak impuls.Ileoz to ja już przetestowałam diet??????Ile mądrych rad udzieliłam znajomym?????.Niestety trudniej zastosować te madrości w stosunku do siebie samej.
    Mimo wszystko nie trac e nadzieji i jestem otwarta na wszelki kolejne próby.Jeżeli moiżesz to prześlij jakąś sprawdzona przez Ciebie lub Twoich znajomych metodę zwalenia zbędnego tłuszczyku.Lato zliża się wielkimi krokami a ja z przerażeniem patrzę (a raczej unikam patrzenia) na monstrum w lustrze!!!!
    Będę Ci bardzo wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną jakąś sprawdzoną metodą.
    A swoją drogą to uważam,że Twoja propozycja jest jak najbardziej ok i popieram ja w całej rozciągłości.
    Pozdrawiam Cię serdecznie i podaje swój adres:samuta@op.pl

  • Autor: kasia_777 Data: 2005-05-23 21:19:45

    Cześć dziewczyny!
    Ja właśnie też jestem na diecie plaż południowych. Moja mama schudła 6kg przez 2 tygodnie, po 2 tygotniach coraz mniej chudła a ja na razie ze 3kg bo podjadam słodycze :-) ale widać że chudnę. Zajebista dieta bo można jeść ile wlezie!! ale oczywiście odpowiednie produkty. Opis tej diety jest na stronach oto link: http://dietaplazpoludnia.ilonka.org/ Jest to dobra dieta dla osób, które są łakome i nie mają silnej woli. Mam jednak bardziej rewelacyjną, dzięki której spada się 16kg przez 13 dni. Jest sprawdzona przez moich 3 znajomych i działa. Jak znajde linki to wam napisze.

    Pozdrawiam
    Kasia :-)

  • Autor: kiziamizia Data: 2005-06-09 14:09:22

    plis daj ta dietke!

  • Autor: Masza Data: 2005-06-10 13:52:36

    Też byłam "plażowiczką" przez ponad miesiąc. Schudłam 3 kg w ciągu dwoch pierwszych tygodni, ale dalej ani rusz.
    Skuteczna okazała się tylko pierwsza faza. Dieta jest fajna, ale nie dla smakoszy pieczywa i wyrobów mącznych, a tutaj jest tyle wspaniałych przepisów na takowe! I ciężko żyć z rodziną, która na okrągło jadłaby makarony i naleśniki. Ale dietę gorąco polecam

  • Autor: emiloos Data: 2005-06-10 15:42:29

    A jak z efektem jojo??

  • Autor: Gapa_1410 Data: 2005-07-20 11:28:19

    ŚWIETNY POMYSŁ! Też mam z tym problem, mimo iż nie chcę ciągle się odchudzam:(- ale w sumie to przecież zdrowe. Urządźcie taki dział! Ja praktycznie zawsze patrzę na kaloryczność danej potrawy! Więc zachęcam! I czekam...;)

  • Autor: anya Data: 2005-08-17 15:23:10

  • Autor: Eda Data: 2005-08-15 20:47:18

Przejdź do pełnej wersji serwisu