Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Czy ktoś wie?

  • Autor: Edwars Data: 2005-06-10 23:52:53

    Przepraszam że nie na temat, ale jest tu tyle osób ze może ktoś będzie w stanie mi pomóc.
    Brat mój jest dosyc ciężko chory (cukrzyca, wątroba itd. lekarstwa nie bardzo pomagają, "leczył" się u jakiejś mongołki, pomogła mu tylko wydać sporo kasy. Czy ktoś z Państwa wie o jakimś dobrym energoterapeucie, zielarzu lub innym tego typu cudotwórcy?, najlepiej z Warszawy ale nie koniecznie. Będę bardzo wdzięczny.

  • Autor: till Data: 2005-06-11 10:26:26

    obawiam sie ,że wyżej wymienieni mogą równie skutecznie wydrenować portfel , nie dajac efektów zdrowotnych.

  • Autor: dagaceranowicz Data: 2005-06-12 01:56:32

    Ja jestem raczej zwolennikiem medycyny konwencjonalnej, bo jestem lekarzem, ale może mogłabym jakoś pomóc?

  • Autor: Edwars Data: 2005-06-12 19:50:58

    Użytkownik dagaceranowicz napisał w wiadomości:
    > Ja jestem raczej zwolennikiem medycyny konwencjonalnej, bo jestem lekarzem,
    > ale może mogłabym jakoś pomóc?
    Ale jak? dzięki za dobre chęci.

  • Autor: till Data: 2005-06-12 22:43:27

    a jaka specjalizacja ?

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-06-13 08:18:14

    czy można poprosić o bliższy kontakt
    bardzo mi na tym zależy z góry dziękuję
    pozdrawiam
    kamaxyz

  • Autor: bahus Data: 2005-06-13 10:00:07

    Mnie to qurcze, żadna z pań nie chce poprosić " o bliższy kontakt" Mogłem też iść na medycynę...a wybrałem coś innego :))))))
    Bahus

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-06-13 10:36:23

    A!!!!!!!Przyjdzie czas i na Ciebie bahusku oj przyjdzie!!!!!!!!
    serdecznie pozdrowiam i uśmiecham sie o ttttttttttaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkk !!!!!!!!! tylko do Ciebie
    kamaxyz

  • Autor: bahus Data: 2005-06-13 16:42:23

    Wielkie dzięki Kamuś....tak mi miło w okolicach serduszka
    Bahus

  • Autor: Edwars Data: 2005-06-13 20:39:23

    Użytkownik kamaxyz napisał w wiadomości:
    > czy można poprosić o bliższy kontakt
    > bardzo mi na tym zależy z góry dziękuję
    > pozdrawiam
    > kamaxyz
    Ej kamaxyz ale to mnie potrzebny ktoś kto uleczy mojego brata

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-06-14 07:38:49

    ja też jestem w potrzebie
    uleczenia
    pozdrawiam serdecznie
    kamaxyz

  • Autor: perdii Data: 2005-06-14 08:07:49

    Jeżeli mogę coś doradzić to chyba szkoda uszczuplać zasoby portfela.Mój Tata bardzo był chory.Odwiedziliśmy różnych "magików".Jeden nawt ze wschodu przyjeżdżal - miał bardzo dobrą opinię- i niestety nic to nie pomogło. Jedyne co mogę doradzić to specyfik PODBIELSKIEGO.Moja ciocia była już prawie umierająca na raka. Podawalismy jej ten specyfik, tak zwane mikroelementy Podbielksiego i wyzdrowiała. Lekarze dawali jej góra dwa tygodnie życia.Jednak nie wiem czy to te preparaty, czy niesamowita siła woli, i chęć do życia. Sklaniam się do tego że wszystko jednocześnie.Wiara w wyzdrowienie jaką posiadała ciocia jest nie do opisania.Żyje już od tamtej pory 19 lat, a raka ani śladu.Podbielski teraz przyjmuje gdzieś w Warszawie, niestety nie mam pojecia gdzie (zawieruszył mi się adres).Życzę Bratu dużo zdrowia, a co najważniejsze dużo checi do życia i głębokiej wiary w wyzdrowienie. Chyba jest ziarnko prawdy w powiedzeniu "WIARA CZYNI CUDA".

  • Autor: Edwars Data: 2005-06-17 00:52:38

    Użytkownik Caritka napisał w wiadomości:
    > Znalazlam strone Pana Dr Podbielskiego... Nie jestem pewna czy to o Niego
    > chodzi....ale chyba tak... ;-)))
    > Na googlach znalazlam ten adres, jako pierwszy....
    >
    > Folder Dr
    > Podbielski

    >
    > a w/w adresie podana jest ta strona...
    >
    > > target="_top">www.dr.podbielski.pl
    >
    > Rowniez zycze z calego serca duuuzo zdrowka ;-)))
    > Trzymam kciuki, zeby wszystko bylo dobrze ;-))))
    > Pozdrawiam...
    Dziękuję Ci bardzo.

  • Autor: Edwars Data: 2005-06-14 22:24:47

    Dzięki Ci perdii

  • Autor: Uleczka Data: 2005-06-16 12:54:21

    Jesem pośrednio zainteresowana problemami zwiazanymi z tą chorobą, szukam róznych informacji i pomocy.Ostatnio dostałam pocztą bardzo ciekawe informacje dotyczące cukrzycy i sposobów jej leczenia. Jeżeli jesteś zainteresowany mogę wysłać email

  • Autor: Edwars Data: 2005-06-17 00:50:20

    Użytkownik Uleczka napisał w wiadomości:
    > Jesem pośrednio zainteresowana problemami zwiazanymi z tą chorobą, szukam
    > róznych informacji i pomocy.Ostatnio dostałam pocztą bardzo ciekawe informacje
    > dotyczące cukrzycy i sposobów jej leczenia. Jeżeli jesteś zainteresowany mogę
    > wysłać email

    Bardzo proszę: edwars@poczta.onet.pl

  • Autor: Edwars Data: 2006-03-12 01:53:20

    Użytkownik perdii napisał w wiadomości:
    > Jeżeli mogę coś doradzić to chyba szkoda uszczuplać zasoby portfela.Mój Tata
    > bardzo był chory.Odwiedziliśmy różnych "magików".Jeden nawt ze wschodu
    > przyjeżdżal - miał bardzo dobrą opinię- i niestety nic to nie pomogło. Jedyne
    > co mogę doradzić to specyfik PODBIELSKIEGO.Moja ciocia była już prawie
    > umierająca na raka. Podawalismy jej ten specyfik, tak zwane mikroelementy
    > Podbielksiego i wyzdrowiała. Lekarze dawali jej góra dwa tygodnie
    > życia.Jednak nie wiem czy to te preparaty, czy niesamowita siła woli, i chęć
    > do życia. Sklaniam się do tego że wszystko jednocześnie.Wiara w wyzdrowienie
    > jaką posiadała ciocia jest nie do opisania.Żyje już od tamtej pory 19 lat, a
    > raka ani śladu.Podbielski teraz przyjmuje gdzieś w Warszawie, niestety nie
    > mam pojecia gdzie (zawieruszył mi się adres).Życzę Bratu dużo zdrowia, a co
    > najważniejsze dużo checi do życia i głębokiej wiary w wyzdrowienie. Chyba
    > jest ziarnko prawdy w powiedzeniu "WIARA CZYNI CUDA".

    Pozwoliłem sobie odświeżyć temat, może kogoś zainteresuje wynik zażywania preparatu Podbielskiego.
    Otóż brat mój, po kilku miesięcznym zażywaniu tego preparatu, znacznie lepiej się czuje, ma apetyt i przybywa na wadze. Jest nadzieja że wyjdzie z choroby, jeszcze raz wielkie dzięki perdi.

  • Autor: Maddalena Data: 2006-03-12 16:25:50

    To wspaniala informacja, moze wiesz, czy mozna ten preparat przyjmowac profilaktycznie?
    Pozdrawiam

  • Autor: Edwars Data: 2006-03-18 00:10:50

    Użytkownik Maddalena napisał w wiadomości:
    > To wspaniala informacja, moze wiesz, czy mozna ten preparat przyjmowac
    > profilaktycznie?Pozdrawiam

    Można

  • Autor: inka21 Data: 2005-06-17 08:56:34

    edward chcialabym ci pomoc więc napiszę moja opinię ,choć nie wiem czy dobrze przyjmiesz te słowa: DAJ SOBIE SPOKOJ Z BIOENERGOTERAPEUTAMI, sama chodzilam przez 2 lata więc wiem jak to jest( pomoglo nie na to na co chodzilam i do dziś nie wiem czy to sugestia bylą i wola wyzdrowienia, czy pomoc tego Pana), nieważne. Dziś rano oglądałam na TVN-ie program "Interwencje" akurat byla mowa o energoterapeucie, ktory dal gwarancję ojcu 28 letniego syna chorego na raka( lekarze nie dawali szans przeżycia), że w 3 miesiące wyleczy tego chlopaka, niestety po 2 miesiącach tej terapii energo... chlopak zmarl, na szczęście rodzice mieli nagrane na kasecie magnetofonowej zobowiązania tego terapeuty do wyleczenia ich syna, na ktore nagranie ten energo.. się zgodzil - tak bardzo byl pewien swojej "mocy". Niestety teraz wypiera się wszystkiego.
    Radzę ci z calego serca - poszukaj dobrego specjalisty, nie trwoń pieniędzy na oszustow. SPRÓBUJ TEGO KONTAKTU:
    P.P.H.U. dr Podbielski
    ul. Staszica 8,
    66-300 Międzyrzecze Wielkopolskie
    telefon 0-95 412471
    wiem ,że ten lekarz zajmuje sie leczeniem mikroelementami T1 i T2(nosnikami związkow zasadowych) . Dokladnie nie jestem w temacie wiec nic więcej ci nie napiszę, jedynie tyle, że ma na swoim koncie wyleczenie dużej ilości osob. Sprobuj i napisz co zalatwileś, powodzenia i dużo zdrowia dla brata, inka21

  • Autor: Edwars Data: 2005-06-17 19:46:48

    Dziękuję Ci bardzo.

  • Autor: perdii Data: 2005-06-17 20:24:41

    edwars nie ma za co dziękować .Zapomniałam napisać,że oprócz tych preparatów - mikroelementów podawaliśmy cioci 3 razy dziennie kieliszek kwasu z buraków :
    umyte (dokladnie) czerwone buraczki okolo 5 szt. średnich
    piętka prawdziwego razowego chleba
    przegotowana letnia woda
    Buraki wraz ze skórką kroić w plastry ułożyc w glinianym garnku zalać wodą około 1,5 cm ponad buraki dodać piętkę lub kromkę razowego chleba.Przykryć szczelnie lnianą ściereczką.odstawić aż zrobi się kwas. okolo 1 tygodnia. Przecedzić wlać do butelek zakorkować (my używamy takich z dawnych lat od napoi lub teraz sprzedaja piwo chyba grosz sie nazywa)

  • Autor: Edwars Data: 2005-06-19 22:08:21

    Znam ten napój, często robimy to w domu, jest smaczny a jednocześnie zdrowy.

Przejdź do pełnej wersji serwisu