Forum

Galeria

Marinik czekam na zdjecia twojego pupila

  • Autor: perdii Data: 2005-06-19 07:01:54

    Tak jak Warjacja postanowiłam pochwalić się swoimi pupilami.Moja sunia która ma na immię Perdi .druga sunia ma na imię Nija(Ta mała) i koteczka-komputerowiec ma na imię Sara Jest jeszcze jedna koteczka ale nie mam narazie jej zdjęć bo jest malutka. Wszystkie zwierzczki kochaja się bardzo a i ja je kocham.Zamieściłam zdjecie jak spi moja perdusia bo to jest orginal i nawet w czasie sunu wyczynia takie rzeczy ze mozna sie z niej posmiac.
    Tak jak Warjacja postanowiłam pochwalić się swoimi pupilami.Moja sunia która ma na immię Perdi .druga sunia ma na imię Nija(Ta mała) i koteczka-komputerowiec ma na imię Sara Jest jeszcze jedna koteczka ale nie mam narazie jej zdjęć bo jest malutka. Wszystkie zwierzczki kochaja się bardzo a i ja je kocham.Zamieściłam zdjecie jak spi moja perdusia bo to jest orginal i nawet w czasie sunu wyczynia takie rzeczy ze mozna sie z niej posmiac.












  • Autor: mariam Data: 2005-06-19 08:33:18

    ale cuda!!!!!! ja tez sie chcę pochwalic kotkiem ale nie wiem jak to zrobić gdzie te zdjęcia i jak???? Kota masz cudnego[ ja mam fioła na punkcie kotów] a i piesek piekny!!!!

  • Autor: perdii Data: 2005-06-19 10:02:54

    droga mariam ja tez nie wiedzialam jak wyslac zdjecia, ale to bardzo proste.
    Z poczty wyslalam prosbe o wstawienie zdjec do pampas@wkl.pl i dostajesz na poczte linijki, ktore trzeba wklec na forum.To wszystko życzę powodzenia.Ja tez wole koty od psow,ale kocham je wszystkie.chociaz "KOTY GÓRA"

  • Autor: mariam Data: 2005-06-19 20:37:47

    dzieki!! spróbuje wysłac.

  • Autor: madziorek Data: 2005-06-19 17:31:39

    super ,super sa swietne!!! ale wesolo masz na pewno!! Maly komputerowiec cudny,czekaj jak cie podsiadzie hi hi

  • Autor: marinik Data: 2005-06-20 07:38:11

    melduje sie, melduje sie.
    Zwierzaki cudowne.
    Donosze takze, ze komp domowy jak zwykle byl okupowany, ale zdjecia juz wyciagniete - jak sie uda to9 dzis beda zeskanowane i niebawem sie pojawia.

  • Autor: perdii Data: 2005-06-20 08:29:50

    Użytkownik marinik napisał w wiadomości:
    > melduje sie, melduje sie.
    Zwierzaki cudowne.
    Donosze takze, ze komp
    > domowy jak zwykle byl okupowany, ale zdjecia juz wyciagniete - jak sie uda to9
    > dzis beda zeskanowane i niebawem sie pojawia.
    czekam z niecierpliwoscia

Przejdź do pełnej wersji serwisu