Forum

Rozmowy wolne i frywolne

moje łzy nie są oznaka mojej slabości lecz.....

  • Autor: inka21 Data: 2005-06-20 18:06:30

    ROZPACZĄ NAD OKRUCIEŃSTWEM INNYCH LUDZI!!! Kochani - prawie wszyscy a przynajmniej większość z nas posiada wlasne ukochane zwierzątko traktowane z milością i rozpieszczane do woli, a ci ,co nie posiadają takowego zachwycają się naszymi pięknościami na forum oglądając ich zdjęcia . Niestety, nie zawsze tak bywa - do napisania tego linku zmusiło mnie przypadkowe , aczkolwiek wielce smutne odkrycie podczas szperania w necie . Popatrzcie na to http://www.fwz.jawsieci.pl/okrutnezdjecia/ !!! Jasna cholera ale się poryczałam, nie mogę się skupić na niczym . Powiedzcie, jak to możliwe aby ludzkie okrucieństwo bylo bezkarne. Ponoc człowiek jest istota najinteligentniejszą, ja jednak śmiem twierdzic ,że chyba nie .... Co wy na to ??? Bardzo smutna inka21

  • Autor: inka21 Data: 2005-06-20 19:12:22

    wiesz wariacjo minęlo kilka godzin odkąd to na moje nieszczęście odkryląm , a ja wciąz nie moge zapomniec, eh inka21

  • Autor: perdii Data: 2005-06-20 21:33:11

    Użytkownik inka21 napisał w wiadomości:
    > wiesz wariacjo minęlo kilka godzin odkąd to na moje nieszczęście odkryląm , a
    > ja wciąz nie moge zapomniec, eh inka21
    Dlatego ja również nie bedę oglądała tych zdjęć. Zawsze twiedzilam,że zwierzęta są o niebo lepsze od większości ludzi.Sama mam kotkę, którą moja córka uratowala przed młodymi barbarzyńcami.Niestety jej siostrę potraktowano okrutnie, ale nie bede pisala zeby nie wprowadzać jeszcze gorszego nastroju.Na szczeście okrutników nie jest tak dużo- mam taką nadzieję.Moja córka marzy o założeniu schroniska.Chce skończyc weterynarie i pzrnieść się na stałe do naszego domu na wsi i założyc tam schroniskoJak zdrowie pozwoli bede ją wspierała.Warunki na schronisko sa tam idealne.kupując ten dom szukalam domu na koloni ze względu na powietrze, a córce wpadło do głowy schronisko no i dobrze.Pomieszczenie jest ziemia jest,łąki są Nasze psy jak pojedziemy to biegają jak szalone.Tak więc bądź dobrej myśli,że takich bezsercowców nie jest dużo.W pobliżu mieszkania są tak zwane punkty karmienia zwierząt.są Panie, które codziennie rano i wieczorem dokarmiaja bezpańskie zwierzęta.zauważylam,że rodzice starają się "zarazić" dzieci troska o zwierzęta i to mnie cieszy.ogólnie na mojej dzielnicy poprawilo się w ciągu ostatnich lat.Tak więc bądźmy dobrej myśli.trochę i w srodkach masowego przekazu zaczeto potępiać takie postepki.

  • Autor: bahus Data: 2005-06-20 21:22:50

    Inka, kocham zwierzęta....a najbardziej psy....wybacz ale nie oglądnę tych zdjęć.
    Bahus

Przejdź do pełnej wersji serwisu