Forum

Galeria

zwierzaczki

  • Autor: ekkore Data: 2005-06-23 07:07:58

    Jak prezentacja zwierzaczków to na całego. Po tamtych okazałych osobnikach psiej razy teraz ja pokażę Wam nasze maleństwo.

    Na imię ma Szumisia.W październiku (tak wynikałoby z daty zakupu, bo z racji dziecięcego zamieszania - ich radości, zapomnieliśmy spytać o datę urodzenia)skończy dwa lata, a resztę pooglądajcie.

    Jak prezentacja zwierzaczków to na całego. Po tamtych okazałych osobnikach psiej razy teraz ja pokażę Wam nasze maleństwo.

    Na imię ma Szumisia.W październiku (tak wynikałoby z daty zakupu, bo z racji dziecięcego zamieszania - ich radości, zapomnieliśmy spytać o datę urodzenia)skończy dwa lata, a resztę pooglądajcie.












  • Autor: kamaxyz Data: 2005-06-23 08:18:09

    no nie!!!!! ekkore to jest śliczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ostatnie zdjęcie bije wszystkie gratuluję zwierzątka!!!!!! miłego żyjątka
    pozdrawiam cieplutko kochana Kasiu
    kamaxyz

  • Autor: emiloos Data: 2005-06-23 08:22:36

    A mnie się najbardziej podoba trzecie zdjęcie... Śliczny pysio... gratuluję pomysłu z tunelem.

  • Autor: ekkore Data: 2005-06-23 13:18:25

    to były początki z rolek toaletowych. W tej chwili nasze zwierzątko posiada Harbitrala - zespół tuneli budowanych z plstikowych rurek - zakupiony w postaci rozłożonej - tzn każdy kawałek rurki składa się z dwóch połówek. Była niezła zabawa przy montażu - i jak chomikowi się opatrzyły tunele można je było zmontować w innym układzie. Gdzieś mamy zdjęcia, może jak odnajdę to zamieszczę (niestety są dołączane do innych i nie mają nagłówka chomik).

  • Autor: marinik Data: 2005-06-23 08:51:17

    :))))) ekkore - urocze !!!!!!!

Przejdź do pełnej wersji serwisu