Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Dlaczego w truskawkach nie ma robaków?

  • Autor: klio Data: 2005-06-28 13:43:51

    Koleżanka przyniosła dziś pare klio czeraśni. Pieknych, aromatycznych, pachnących i ... zamieszkałych.  Czemu te przebrzydłe robale nie siedzą razem w jednej tylko muszą mieć całą na własność? Kurcze w KAŻDEJ jednej czereśni wysokobiałkowy potworek :(((( A ja nie lubie jak mi ktoś podjada.
    Zastanawialiście się jak to jest, że w truskawkach nie ma tych białych łabuzów? W śliwkach bywają ale nie za dużo i można wytrzymać. Ponoć jak się śliwki wrzuci do wody i wypłyną to są robaczywe. Sprawdzałam czasami się to zgadza ;))))

    Klio niepocieszona
    ~(*_*)~

  • Autor: Uretan Data: 2005-06-28 14:04:43

    Na truskawki sama sobie dobrze odpowiedziałaś. Te potwory muszą mieć BIAŁKO i tylko owocki ze względnie dużą ilością tego składnika są atakowane.

  • Autor: klio Data: 2005-06-28 14:06:45

    Nie miałam pojęcia. Dobrze, że ser na drzewie nie rośnie!

    klio
    ~(*_*)~

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-06-28 15:20:55

    hihi!!!!!!!!!
    ser na drzewie to dobre
    klio
    pozdrawiam
    kamaxyz

  • Autor: emiloos Data: 2005-06-28 17:13:10

    Dzisiaj kupiłam serek camembert w sklepie i znalazłam tam 2 żyjątka :-( poszłam, Pani chciała wymienic ale oddałam i nie chciałam dalszego zoo... mialam brokulka świeżego - to samo - zamieszkały... do czereśni już nie zaglądam... wolę nie wiedziec... UWAŻAJCIE co jecie przez lato... smacznego

  • Autor: till Data: 2005-06-28 20:31:58

    najbardziej to muszą uważać wegetarianie ;)))))))))))))))

  • Autor: ekkore Data: 2005-06-28 21:16:15

    na brokuły trzeba uważać - w zeszłym roku spotkałam całą kolonię - w jednej sztuce. A dokładnie umyłam przed ugotowaniem.Siedziały diabły zakamuflowane. Ale jak mi w daniu jarskim pojawiło się białko....do dziś jeszcze brokuł nie jadłam.

Przejdź do pełnej wersji serwisu