Forum

Rozmowy wolne i frywolne

inka 21 pozdrawia

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-07-20 07:53:54

    Rozmawiawiałam dzisiaj z Ineczką21
    wszystkich pozdrawia serdecznie, i tęskni za nami!!!!!!!!!
    nie może wejść na WŻ, ponieważ ostatniej nocy była ogromniasta burza "piorun strzelił i komputer spalił się"!!!!!!!!!!
    A więc dłuższa historia!!!!! związana z naprawą komputera .....itp.
    Prosiła o usprawiedliwienie nieobecnbości na chacie i WŻ
    dla uspokojenia ducha powiem,że domownikom Inki nic się nie stało.
    smutno mi bez inki!!!!!!!!!!

  • Autor: madziorek Data: 2005-07-20 08:48:42

    My rowniez pozdrawiamy i zyczymy szybkiego powrotu do zarloczkow!!!M&K

  • Autor: madzina Data: 2005-07-20 09:33:46

    Mi też smutno ,że ma stratę .Dobrze że nikomu nic się nie stało .Inuś czekamy na Ciebie z utęsknieniem pozdrawiam madzina!!!

  • Autor: inka Data: 2005-07-20 10:15:11

    wiem coś o tym , miałam ubiegłego lata to samo - najważniejsze ,że nikomu nic się nie stalo - wracaj szybko - irenka

  • Autor: marinik Data: 2005-07-20 11:47:09

    kamusku- pozdrow ineczke i ode mnie

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-07-20 12:21:03

    pozdrowię na pewno pozdrowię od wszystkich
    kamaxyz

  • Autor: amator Data: 2005-07-24 04:11:09

    Ineczko 21 dziekujemy za pozdrowienia. Badzo mi przykro ze tak sie niefortunnie stalo. Ja mialam ten sam problem dobrych pare lat temu, kiedy zostawilismy komputer wlaczony podczas burzy. Spalil sie monitor no i bezpiecznik od komputera. Bezpiecznik dalo sie wymienic ale monitor trzeba bylo kupic nowy. Mam nadzieje ze to nic powaznego i szybko sie pokazesz na WZ. Pozdrawiam serdecznie
    Amator

  • Autor: Ifasia Data: 2005-07-24 09:29:01

    Ojjjj Kochana Ineczko szczerze Ci wsułczuję cieszę, że Wam się nic nie stało, może komputer da się naprawić trzymam mocno kciuki Pozdrawiam Cię serdecznie Ifasia-Gienia.

  • Autor: inka21 Data: 2005-07-27 15:48:06

    jesteście przekochani, caluski, podziękowania dla wszystkich, niestety komputer padl- spalila sie plyta glówna, zasilacz i jakieś pasy,ale dzięki Opatrzności dzieciom zostaly podarowane pieniądze na naprawę przez jednego z czlonkow naszej rodziny( ale sie zdziwilam ) , no i takim sposobem mogę znowu z wami się spotykac, w przeciwnym razie nawet do grudnia nie udalo by się nam go splacic, tak wiele kosztowala naprawa.
    No ale kochani Żarłowicze jestesmy już razem i to jest najważniejsze- znow będę wam ględzić, hahaha, pozdrawiam wszystkich i dizękuję za pozdrowienia ,ktore kama przekazywala za każdym razem:) ,inka21

Przejdź do pełnej wersji serwisu