Forum

Rozmowy wolne i frywolne

moja refleksja po spotkaniu w chorzowie

  • Autor: inka21 Data: 2005-09-05 11:16:15

    No więc kochani czas refleksji nadszedł, przetrawiłam to spotkanie choć ciągle jestem pod jego wrażeniem, to Wam opowiem co sobie myślałam i jak to w rzeczywistości było……Najpierw ogromny stres w pracy- brak chętnych osób do zamienienia się ze mną dniówką- myśle sobie Panie Boże tak blisko będą mnie a ja jak ta trąba mam siedzieć w pracy? Zrób coś Boże plis…… dostałam zamianę , hurrrrrraaaaa, idę na spotkanie.I kolejny stres- jak ja wyglądam młódką to nie jestem, tuszy też nieźle posiadam, co mam na siebie włożyć?, ….dalej myśle jak to będzie? Czy przyjadą jakieś zarozumiale bufony? Będą czystą polszczyzną do mnie zagadywać( poradzę sobie , w końcu trzech klas katechizmu nie kończyłam jedynie), jak będzie? Sztywno, cicho?, sztucznie, czy wesoło tak jak na czacie?..... W tym tonie wysiadam z tramwaju i udaję się na spotkanie z PRZEZNACZENIEM, biorę zakręt i co widzę ?!!!!! grupka ludzi w najlepsze roześmianych ustawia się do zdjęcia – wołam „ ja też do tego zdjęcia proszę’’, zaczyna się śmiech i powitanie- zgadywanie kto jest kto, przedstawianie swoich mężów i oczekiwanie na agulinę i resztę niedobitków, po ustalonym czasie idziemy ulicami Chorzowa do kafejki- łączymy stoły i się integrujemy- wiele gadania, wiele śmiechu, wiele tematów, BRAK SZTUCZNOŚCI I WZAJEMNEJ REZERWY- po prostu znajomi SPOTYKAJĄ się od lat na spotkaniu w mieście ( tak to wyglądało dla nie wtajemniczonych)………. Trudno było nam się rozstać, niestety czas jest nieubłagalny. Pożegnaliśmy się równie serdecznie jak się witaliśmy ………… Moje przemyślenia W PORZĄDKU ALFABETYCZNYM:AGULINKO- spodziewałam się ,że jesteś z tych ,co to trzymają ludzi na dystans, przepraszam wcale taka nie jesteś, masz poczucie humoru, fajnie się z Tobą rozmawiało, podobała mi się reakcja na tego pajaca w żółtej czapeczce ale go zbeształaś hahhaha, dziękuję Ci za to ,że zorganizowałaś to nasze spotkanie JESTEŚ WIELKA, masz niezłego przystojniaczka,( p.s. czekam na książkę z niecierpliwością)CARITKO- wyobrażałam sobie ciebie zupełnie inaczej, a ty jesteś serdeczna, roześmiana, dynamiczna i pełna pomysłów ,jesteś takim małym tajfunem pozytywnej energii, dodam jeszcze ,że męża masz całkiem , całkiem……. Taki typ do tańca i do różańca, pewnie nieźle pogadałby sobie z moim ,gdyby ten był obecny, ja tylko mam nadzieję ,że to nie ostatnie nasze spotkanie, co? IFASIU – jesteś pełna ciepła i serdeczności, masz chore oczy o czym wszyscy wiedzą, ale twoja dusza jest lekiem na każde zło. Masz fantastycznego faceta, podoba mi się jego stosunek do życia pomimo ,że los Was nie oszczędza, bardzo Was podziwiam .INKO- jesteś mi bardzo bliska ,ponieważ nie tylko masz taki sam (prawie ) nick jak ja i mieszkasz na takiej samej ulicy jak ja, ale masz wiele wspólnych ze mną cech o czym przekonałam się w rozmowie z Tobą, jesteś naturalna a ja cenię sobie szczerość, bardzo się cieszę z poznania ciebie i Twojego męża ,który ma przepiękne oczy szczery uśmiech.KLIO-słodka Kasiu Kowalska( chyba się nie obrazisz na moje skojarzenie), tak, tak – zobaczyłam Cię i pomyślałam, że bardzo jesteś do niej podobna, jesteś …..i tu mam problem, bo wydajesz się cicha, ale Twoje roześmiane oczy mówią ,że niezły z ciebie chochlik i tak się zastanawiając nad Tobą doszłam do wniosku ,że choć najbliżej mnie mieszkasz- najtrudniej opisać mi swoje spostrzeżenia na Twój temat – a to oznacza ,że musimy się spotkać poplotkować jeszcze, hahahhahaha, Kochani myślę, że nikogo tymi wynurzeniami nie obrażę, zbyt krotko -choć kilka godzin trwało to nasze spotkanie, więc są to spostrzeżenia na tak zwany pierwszy rzut oka, pozdrawiam Was wszystkich –ZADOWOLONA ZE SPOTKANIA inka21

  • Autor: inka Data: 2005-09-05 18:07:26

    INKO 21 - super refleksja , nic dodać nic ująć - miałam tak samo jak Ty strach , tremę ale okazalo się , że jesteście tacy  sympatyczni i mili w rzeczywistości ja tu i na czacie - jestem szczęśliwa , że WAS poznałam . Jesteście wszyscy wspaniali i już się cieszę na następne nasze spotkanie. Ewelinko a szczerze - to najbardziej sie bałam spotkania z Tobą - myślałam ,że jesteś własnie taka "wielka pani" - dziś przepraszam za to ,że taka myśl mi przeleciała - jesteś wspaniała - wszystkie jesteście właśnie takie jak lubię -bardzo zadowolona  z poznania Was - inka bez 21 - hahahahaha

  • Autor: Ifasia Data: 2005-09-05 18:17:41

    KOCHANA INECZKO21!! SEDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA TAK SŁODKIE I MIŁE SŁOWA JAKIE POD NASZYM  ADRESEM  NAPISAŁAŚ ,CIESZĘ SIĘ RÓWNIEŻ BARDZO Z NASZEGO SPODKANIA,NIE BĘDĘ  POWTAŻAĆ TEJ SAMEJ REFLEKSJI ,BO MIAŁAM TAKI PODOBNY PROBLEM JAK TY, MIAŁAM JA   ,CO WŁOŻYĆ NA SIEBIE? CZY MNIE POZNACIE??JAK MNIE ZAKCEPTUJECIE TAKIE BABSKO??? ITD....WSZYSCY JESTEŚCIE  WSPANIALI  SUPERRRRR NAM SIĘ ROZMAWIAŁO!!!!  PROSZĘ O JESZCZE!!!!!!
    AGULINA JESTEŚ WIELKA ŻE ZORGANIZOWAŁAŚ TAKIE SPODKANIE!!!!!!!!! BIERZCIE Z AGULINY PRZYKŁAD!!!
    A TAK NA MARGINESIE TO NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ Z MIKOŁAJEM ŻE NAS TAK SEDECZNIE ZAKCEPTUJECIE ,MORZE MY JUZ NA SWOJM PUNKCIE JESTEŚMY PRZEWRAŻLIWIENI ,JESZCZE RAZ WSZYSTKIM SEDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁE SPODKANIE!!!!!DUŻO BUZIACZKÓW DLA WSZYSTKICH!!!!  IFASIA Z MIKOŁAJEM

  • Autor: kikaGD Data: 2005-09-08 15:09:14

    Aż się łza w oku kręci z zazdrości.

  • Autor: klio Data: 2005-09-09 08:20:45

    Heheheee... Inka21 ale się uśmiałam. Tak z 200m to może jestem podobna . Dziękuję Ci za miłe słowa :) Bardzo lubie plotkować ;)

    Klio
    ~(*_*)~

  • Autor: baska Data: 2005-09-12 23:53:52

    No a gdzie fotki dziewczyny?

  • Autor: inka21 Data: 2005-09-13 10:19:32

    cierpliwości laleczki zdjęcia będą hahahhaa, inka21

Przejdź do pełnej wersji serwisu