Forum

Zdrowie i uroda

Nafta destylowana-pomocna w leczeniu raka i nie tylko...

  • Autor: inka21 Data: 2005-09-07 17:23:22

    Czy wiecie,że nafta destylowana( petroleum-D-5) wyjątlowo i skutecznie pomaga w zwalczaniu choroby nowotworowej i sercowej?, jest bowiem lekiem uleczającym choroby wywodzące się z krwi.Działa szczególnie na uklad nerwowy, skorę ,nieżyty błon sluzowych, układ pokarmowy i  oddechowy, a przede wszystkim ma głębokie działanie przy nowotworach. Jest ważnym lekiem antypsorycznym i zaleca się jego stosowanie przy chorobach chronicznych występujących na przemian z innymi chorobami wewnętrznymi.
     z a s t o s o w a n i e : zażywamy 3 razy dziennie po lyżeczce od herbaty przed jedzeniem, po 14 dniach potem stosujemy 10 dni przerwy i ponawiamy kurację .Nafta nie jest ani tlusta, ani niesmaczna- smakuje i wygląda jak alkohol, jest do kupienia w aptekach bez recepty. Ja tę kurację zastosowalam (przez 3 miesiące) i pozbylam sie skutecznie wrzodow żolądkana ktore leczyłam się przez 2 lata, a nie sposob bylo usunąc ich farmakologicznie. Natomiast mojemu ojcu po zażyciu nafty ( byl po 3 zawalach) zregenerowalo się serce do tego stopnia, że kardiolog stwierdzil,że ojciec ma serce jak u osiemnastolatka.......
    NAFTA stosowana jest także przy objawach stanow chorobowych takich jak:
    - głowa:nudności, zawroty
    - oczy: podwojne widzenie, nadżerki woreczkow łzowych, jaskra
    - uszy:intensywny świąd, dzwonienie w uszach, zapalenie przewodów sluchowych
    - nos: katar astroficzny, wrzody w nosie, wydzieklina ropno-śluzowa
    -twarz: cera maskowata i sucha
    -żołądek: nadkwaśnośc żołądkowa, zgaga,wzdęcia, awersja do tlustego jedzenia, niestrawnośc, wymioty z bolem żołądka
    - układ oddechowy: chrypa, suchy kaszel, ciężkośc w klatce piersiowej
    - serce: ucisk w dołku sercowym, stany zawalówe, omdlenia z pobudzeniem, gorącem i palpitacja , sensacja zimna
    plecy: bol szyi, sląbośc w lędźwiach, bol kości ogonowej
    - kończyny: chroniczne napiecie mięśni, usztywnione kolana, trzskanie  w stawach, obrzmienie nog
    - choroby skory: swędzenia nocne, odleżyny, opryszczenia, ropiejące zadrapania, egzema, luszczenie naskorka, strupy w glówie, wypadanie wlósow
    - ponadto : polecany jest przy uderzeniach gorącą  w okresie przekwitania, w chorobie prostaty i chorobach nerek, bolach w cewce moczowej, leczy paraliż dziecięcy, zakażenie krwi, cukrzycę ( chorym na cukrzycę zaleca się zażywanie po 15 kropli na kostkę cukru 1 raz dziennie).U W A G A ! NAFTA  Zażywana ma być  oczywiście oprocz zalecanych lekow przepisanych przez lekarza prowadzącego, jako wspomaganie w walce z chorobą, nie ma przy jej zastosowaniu skutków ubocznych,jest naturlnym lekiem i  działa ona na zasadzie drażnienia przewodow naczyń limfatycznych i w ten sposob przenika do krwi, pomagając nam  tym samym w zwalczaniu choroby. inka21
    opracowanie na podstawie Hommopathisches Repetitorium Deutsche Hoomopathie- Inion Karsruche 1989

  • Autor: inka21 Data: 2005-09-07 18:14:28

    nie wiem oleno ktorą stosowalaś bo jest nafta nieoczyszczana ( przeważnie stosowana do wlósow) i nafta oczyszczana nosząca nazwę petroleum D-5, inka21

  • Autor: inka21 Data: 2005-09-08 16:38:08

    opracowanie na podstawie Hommopathisches Repetitorium Deutsche Hoomopathie- Inion Karsruche 1989, myślę ,że przy cukrzycy tylko raz dziennie się stosuje poniewaz nasącza się naftą cukier, nie wiem tak tam poczytaląm to i tak napisałam, pozdrawiam inka21

  • Autor: till Data: 2005-09-08 17:27:54

    Myślę , ze najlepiej byłoby skontaktować się z doświadczonym homeopatą i wyjaśnic wątpliwości. W homeopatii bierze sie pod uwagę wiele aspektów , zanim zdecyduje się na konkretny lek . Pozdrawiam.

  • Autor: matyldusia Data: 2005-09-10 13:36:10

    Wyjaśniam pewną nieścisłość, która się tu wkradła.
    Otóż petroleum-d5 jest lekiem homeopatycznym, litera "D" w nazwie nie oznacza "destylowana" lecz stopień rozcieńczenia (oczywiście punktem wyjściowym była nafta destylowana, natomiast w preparacie o nazwie"petroleum" praktycznie nie ma nafty - co jest istotą homeopatii)
    Odradzam picie nafty destylowanej - nadaje się tylko do włosów (i też kupić można w aptece)


    TO SĄ DWIE RÓŻNE RZECZY
    mat.

  • Autor: baska24 Data: 2005-10-07 22:27:01

    Moim zdaniem to jest wspaniała rzecz i pomocna poniewaz zazywam nafte petronelum 5 d i swietnie sie czuję , moja skóra zrobiła sie gładsza i zanikają chrostki na twarzy , biore ja dziennie nadczo po dziesięc kropli , przez 2 tygodnie , potem robie octep dwa tygodnie .Brawa dla tego kto to wymyslił.Chce takze powiedziec ze kiedys starsi ludzie to pili i dobrze sie czuli.

  • Autor: ewica682 Data: 2009-07-16 22:37:29

    Dzisiaj się dowiedziałam o nafcie i mam pytanie.Czy można ją kupić w każdej aptece?Mam chorego ojca,podejrzewają raka woreczka żółciowego,czy ta nafta może mu pomóc?

  • Autor: dominiczka Data: 2005-11-09 12:59:47

    Bardzo ciekawy ten artykuł.Po jego przeczytaniu mam do Ciebie kilka pytań: czy można naftę stosować przy miażdżycy i wysokim ciśnieniu oraz czy ma ona szczególne działanie na żylaki . Mam zamiar to wypróbować . Proszę Cię o odpowiedż. 

  • Autor: inka21 Data: 2005-11-12 09:03:34

    wiesz dominiczko tego to nie wiem na 100 procent,ale myślę sobie,że warto spróbowac tej kuracji bo nie zaszkodzi,a jeśli pomoże?,zachęcam do spróbowania,inka21

  • Autor: dominiczka Data: 2005-11-12 13:58:10

    Właśnie wczoraj kupiłam naftę w aptece,kazałą mi pić 15 kropel dziennie.Farmaceutka powiedziała mi,że nie ma żadnych przeciwskazań.Będe próbować...:] Dzieki za odpowiedź!!:* :)thx

  • Autor: ASTI Data: 2009-07-17 06:42:33

    Bardzo ciekawy artykuł . Tylko u mnie zasiewa się zirnko wątpliwości .Jeśli coś jest do wszystkiego , do jest do niczego . I myślę ,że jeżeli ktoś  chciałby ową naftę stosować powinien skonsultować to z lekarzem . Będę szukać więcej informacji na temat tej nafty . Życzę zdrowia .

  • Autor: ASTI Data: 2009-07-26 08:58:18

    właśnie wczoraj  przysłano mi tę naftę .Na opakowaniu jest napisane .. produkt leczniczy , bez wskazań leczniczych...czyli co ??
    Stosować wg. zaleceń lekarza . Ja myślałam ,że to mażna stosować samemu , coś w rodzaju ochrony organizmu . Czy wy kontaktowaliście się z lekarzem , na co to macie brać ?? .Wiem ,że leki homeopatyczne pomagaja wtedy , gdy są odpowiednio dawkowane , na odpowiednie choroby. Sama juz nie wiem ...czy mam to brać ,czy nie _??  

  • Autor: garlina Data: 2010-03-28 20:59:32

    uuu. stary temat. ale może ktoś jeszcze tu zajrzy tak jak ja:)  Chciałam tylko napisać, że ostatnio byłam w aptece i polecili mi URT - OIL z naftą oczyszczoną. Podobno ma 50 razy więcej tej nafty niż petroleum D5 i jeszcze jest czymś wzbogacony co daje w sumie dużo lepszy efekt. Stosuję już tydzień i jest na prawdę niezły. Włosy jakby mniej mi wypadały i nie przetłuszczają się.  Zajrzę tu jeszcze za jakiś czas i napisze o dalszych spostrzeżeniach.

  • Autor: papryk Data: 2010-12-18 23:32:34

    Hej proszę o podpowiedź , nie widzę żeby w Twoim poście były instrukcje lub podpowiedzi ile tej nafty zażywac na pewno zależy to od zawansowania choroby wieku chorego i wagi
    tak szczerze to jak czytam wszystkie te rewelacje na forach internetowych to nic konkretnego nie mozna sie dowiedziec
    czytałam gdzies że stosowanie nafty jest bardzo niebezpieczne a pod jaką nazwą handlową sie ona ukrywa np w aptece podaj choc jedną i gdzie mozna ja kupic
    ja juz sie przejechałam na książkach jednego pana i miałam powazne skutki uboczne jesli chodzi o urynoterapie ,
    niestety to co słuzy jednym nie koniecznie drugim
    jak czytam o jakiejs nowej metodzie to ona zawsze jest najlepsza i na wszystko a potem sie okazuje że nie do końca
    pozdrawiam

  • Autor: toffik Data: 2010-12-18 23:42:58

    Strasznie satry wątek:)

  • Autor: westi Data: 2010-12-19 11:50:57

    hej zainteresował mnie wątek tak czytam i stwierdzam że to lek na wszystkie schorzenia Pracuje w aptece jako pomoc i jak kojarzę to pacjenci kupują to na zaburzenia zołądkowo jelitowe ale żeby to było takie cudo na tyle przypadłości no nie wiem homeopatia to bardzo specyficzna dziedzina leczenia  no i trzeba w to wierzyć że pomoże a może warto spróbować pozdrawiam ciepło

  • Autor: Lucylla Data: 2010-12-20 13:08:10

    Do urynoterapii trzeba przystąpić po oczyszczeniu jelita grubego i wątroby, po zapoznaniu się z lekturą na ten temat. Aby później nie straszyć. 

  • Autor: jareksz Data: 2010-12-20 14:01:08

    Ołena miała zdać relację ale już jej nie ma wśród nas.  Mam nadzieję, że zamiast D5 nie zażyła przez pomyłkę D6 i popiła herbatą, w której moc petroleum może sięgać nawet C400! Nie znam nikogo, kto by taką dawkę przeżył.

  • Autor: Kaczorki_55@o2.pl. Data: 2018-08-03 10:37:47

    jaka jest właściwa recepta na używanie nafty oczyszczonej w kwestii raka mózgu?

  • Autor: Smosia Data: 2018-08-03 13:08:38

    Wcierać w skórę głowy, aż przeniknie do mózgu (przy okazji wzmocni włosy).
    Ewentualnie okłady ...

    Dopisano 2018-8-3 22:28:25:

    ... głupawka upalna, znacie sposób na taką przypadłość?

Przejdź do pełnej wersji serwisu