Forum

Kuchenne porady

Coś fajneko na posiadówkę z przyjaciółmi

  • Autor: marta-mn Data: 2005-10-04 09:08:09

    W sobotę mam się spotkać z przyjaciółmi. Dawno się wszyscy nie widzieliśmy(tak na spokojnie bez dzieci). Przed nami cała noc i ranek. Zawsze robiłam różne sałatki jakieś dipy itp. Teraz też chcę zrobić jakieś sałatki ale co jeszcze dodam, że główną atrakcją na słodko ma być KRÓWKA TYGODNIÓWKA. POdpowiedzcie czym mogę zaskoczyć moich przyjaciól, a dodam jeszcze że będę też robić Imprezową sałatkę(z pieczarek). Z utęsknienie czekam na Wasze propozycje. Pozdrawiam Marta

  • Autor: madzina Data: 2005-10-04 09:25:01

    Jak masz jeszcze czas możesz zaserwować pasztet z selera Alman http://wielkiezarcie.com/przepis7349.html, wszelakie naleśniki nadziewane farszem grzybowym, mięsnym , kapuścianym ,które możesz wczesniej przygotować , a potem odgrzać.Życzę powodzenia i miłego spotkania pozdrawiam madzina!!!

  • Autor: ekkore Data: 2005-10-04 10:11:14

    zobacz u mnie ptysie z kremem paprykowym. Tyel, że jest z tym sporo roboty. A krem mozesz zrobić twarogowy lub jajeczny (jaki lubisz).

  • Autor: marinik Data: 2005-10-04 12:06:59

    swego czasu byla tu dyskusja o founde. Wymaga to zakupu sprzetu, ale to sprzet na lata,  a potrawa - wrecz idealna na kameralne i dluuuugie spotkanie

Przejdź do pełnej wersji serwisu