Forum

Galeria

...Mój Giewont....

  • Autor: kropka1976 Data: 2005-10-11 10:43:07

    ....oto parę zdjęć z wyprawy na Giewont, Kopę Kondracką oraz Kasprowy  - wszystko jednym rzutem...
    bardzo fajnie tak powspominać wakacyjny sierpień w te październikowe słoneczne dni :)
    zapraszam do wycieczki razem ze mną na fotografiach..
    tak naprawdę to nie wie mco będzie z moimi wycieczkami i wędrówkami po górach po mojej histori ze stłuczeniem kolana i gipsem..:(
    mam nadzieję że  będzie ok...
    .......początek wycieczki... w tle Giewoncik ........................................... .to samo miejsce.........tylko, że na stojąco .................................  ...chatki pod Giewontem............................................................... ...kwiatkuszki w kolorze cudownym................................................      ......na szlaku................................................................................ ......tutaj też gdzieś na szlaku :) ..........................................................................prawie na szczycie........................................................................................................wspinaczka na szczycik ..................................................................................... .... to samo................................................................................................... ....polanka pod szczytem ........................................................................w drodze na Kopę Kondracką (jeden z Czerwonych Wierchów) - w tle Giewont ....................  ..szlak na Kopę ..............................................................................na szczycie Kopy Kondrackiej.. w tle Giewont oczywiście :)........................ ..trasa dalej - na Kasprowy ............................................................     ...szlak gdzieś tam w Tatrach :) ................................................................widok z Kasprowego .......... koniec wycieczki :( ..................................

  • Autor: kropka1976 Data: 2005-10-11 10:46:07

    hahahha ale się rozjechało....... ale mniej więcej  jest czytelne... hahahha.
    ale się rozmarzyłam... a tutaj kolanko boli....

  • Autor: emssa Data: 2005-10-11 15:55:48

    Jak bylam zdrowa tez chodzilam a teraz dzieki wam moge chociaz powspominac

  • Autor: mlena Data: 2005-10-11 22:03:08

    Użytkownik kropka1976 napisał w wiadomości:
    > hahahha ale się rozjechało....... ale mniej więcej jest czytelne...
    > hahahha.ale się rozmarzyłam... a tutaj kolanko boli....
    Też w sierpniu byłam w górach ale w tym czasie było sporo sniegu i wędrówki po wyzszych partiach gór odpuściłam sobie. Nie byłam przygotowana na taka pogodę. Giewont zaliczałam kilka lat temu. Teraz wjechaliśmy na Kasprowy żeby pocieszyć się zimą w lecie. Było cudownie.Góry naprawdę urzekają. Co roku wyjezdżam z rodzina w góry czasami na kilka dni. W ubiegłym roku byliśmy na urlopie na Mazurach, ale nie odpuściłam gór. W pażdzierniku byłam w Bieszczadach. Po przymrozkach Bieszczady sa cudowne, bajecznie kolorowe :-))

  • Autor: madzina Data: 2005-10-11 15:58:02

    No kropciu! piękne zdjęcia ,góry i Ty piękna blondynko .Nie pierwsze Twoje zdjęcia z górami widać ,że je kochasz .Brawo! kolanko i nóżka na pewno się wygoją do następnej wędrówki pozdrawiam madzina!!!

  • Autor: till Data: 2005-10-11 16:40:26

    Ech, pięknie.... pięknie....
    A co z tym kolanem nieszczęsnym?Pozdrawiam.

Przejdź do pełnej wersji serwisu