Forum

Galeria

moje hobby

  • Autor: inka21 Data: 2005-10-13 15:06:54

     zainspirowana tematem Stelli postanowilam i ja przedstawić wam moje cudeńko- mam dzialkę i mini domeczek - niestety służy nam od wiosny do jesieni, w zimie nie nadaje się do zamieszkania a wygląda tak:

      w tym roku na znak żaloby nie ma kwiatow na tarasie i przy oknach, a to szare cudo co tam widzicie to dobudowany przedpokoj, jeszcze nie wykończony(przymrożcie na to oko, co?)
       
     
     a to już w skalniaczku- cudaczek i kwiatki
       
     Musze wam powiedziec ,że kupiliśmy 18 lat temu obszar calkowicie pusty, zarośnięty zielskiem i nie zagrodzony - poprostu pole , więc chwaląc się dalej dodam,że calkowicie od podstaw wszystko co widzicie na zdjęciach powstalo dzięki pracy i wykonaniu mojego męża przy pomocy teścia, mąż zacząl pracę  od  ogrodzenia, nasepnie   kopanie studni (ręcznie), poprzez postawienie domku, wykonanie skalniaków ,ślicznego skansenowego podworkowego sraczyka ( niestety zdjęcia nie posiadam ale zrobię na wiosnę i wkleję to na tyle tego pokazywania:) wszystko wykonal sam, pozdrawiam milóśnikow przyrodyi kończę to chwalenie się , bo mnie dzieci opieprzaj,że jestem chwalipięta buuuuuuuuuuu :) inka21 

  • Autor: Ifasia Data: 2005-10-13 16:30:52

    Ojjjj Kochana Ewelinko! jak pięknie, jak w bajce!!!! zdjęcia przecudowne !!!  masz gdzie wyjść odpocząć ,pięknie aż zazdrość bieże patrzyć na tak piękny ogród i domek, wyobrażam sobie jak może być tam w środku  pięknie!!!!masz wspaniałego męża i teścia ,pozdrawiam sedecznie Gienia!!!
    PS.Czy można wiedzieć gdzie macie  to cudeńko???????? 

  • Autor: inka Data: 2005-10-13 21:37:53

    Ewelinko - pięknie ,masz się czym pochwalić - wspaniałe miejsce aby wypocząć - szkoda tylko,że nie możesz do tego pięknego zakątku na piechotę dojść - myślę ,że latem tam pomieszkać możesz? i urwać się od codzienności czasem szarej do takiej oazy zieleni i spokoju - pozdrawiam irenka

  • Autor: matyldusia Data: 2005-10-13 22:33:54

    Bo jesteś chwalipięta, buuu, i w dodatku nie przejmujesz się, że bliźniemu się wrzody robią, jak to ogląda (z brzydkiej zazdrości). A tak serio - to bardzo przytulnie masz i milutko.
    pozdr.mat.

  • Autor: inka21 Data: 2005-10-14 14:37:00

    irenka - pamiętasz jak na spotkaniu powiedzialam ,że możemy pojechac na wieś i kontynuowac nasze spotkanie? to wlaśnie tam chcialąm was zaprosić:), może dojdzie takie spotkanie do skutku? jak myślicie?

  • Autor: inka Data: 2005-10-16 00:11:32

    Ewelinko - pomyślmy gdzie będzie bliżej -u mnie też nie najgorzej - umówmy się- może u mnie ? na działce coraz zimniej - u Ciebie może wiosną? czekam na propozycje- irenka i krystian

  • Autor: inka21 Data: 2005-10-16 10:48:07

    jasne jestem za a nawet wiecej, pozdrawiam inka21

  • Autor: inka21 Data: 2005-10-17 10:32:22

    ściąc niestety, inka21

  • Autor: matii Data: 2005-10-17 11:57:10

    zazdroszcze i jeszcze raz zazdroszcze....

  • Autor: monami9 Data: 2005-10-17 13:09:02

    Po prostu pięknie. Wspaniałe miejsce wypoczynku. Podziwiam ludzi któzy potrafią stworzyć sobie taki uroczy kącik. Bo ja niestety z ogodnictwa totalna noga. Nawet o domowych kwiatkach zapominam. Śliczne miejsce. Pozdrawiam.

Przejdź do pełnej wersji serwisu