Forum

Galeria

Mały Wiktorek skończył roczek w szpitalu.

  • Autor: pika15 Data: 2005-10-20 13:37:41

    Mojej koleżanki córka  właśnie przedwczoraj trafiła z synkiem z dusznościami i zapaleniem krtani do szpitala.
    Już dawno mnie prosiła abym zdjęcia jej synka zamieściła w internecie , ale nie umiałam.

      tu był malutki miał 2 miesiące to zdjęcie robiłam komórką sagem my x-6 z której jestem bardzo zadowolona.

    Cała rodzinka

    Tutaj ma 4 miesiące.





    Na pierwszy dzieńwklejania to wystarczy.

  • Autor: Basienkaa0 Data: 2005-10-20 15:16:38

    A co się dzieje z tym ślicznym Maluszkiem,ze pierwsze urodziny spędza w szpitalu???

  • Autor: pika15 Data: 2005-10-20 16:09:20

    w ciągu godziny tak się rozchorowł że wylądował prosto w szpitalu z krtanią i dusznościami.

  • Autor: inka21 Data: 2005-10-21 07:26:08

    to się nazywa "zwężenie światła wiązki krtani" atakuje przeważnie chłopców i zanika około 6 roku życia( ale i wcześniej też się zdarza że znika), jest bolesne i bardzo niebezpieczne,gdyż dziecko zwyczajnie może się udusić - zawsze pod ręką nalezy mieć zastrzk hydrokortiznu, ktory niezwłocznie należy podac jak tylko zaczyna się atak i jeszcze jedno  dziecko nie powinno plakać : im mniej placze, tym mniej choruje, należy też nawilżac systematycznie pokoj dziecka szczegolnie podczas snu (inhalacje) - wiem to, bo sama mialam taki problem z synem zaczęlo sie jak mial pol roczku a skończyło w 4 roku zycia. pozdrawiam inka21

  • Autor: inka Data: 2005-10-21 14:11:26

    inka 21 ma rację - mój synek też pierwszy raz miał taki atak mając 10 miesięcy i wylądował w szpitalu - potem regularnie chorował co miesiąc - a wyglądało to tak - zupełnie zdrowy ,cały dzień nic  a jak zasnął to już kaszel i duszenie - mojemu dziecku pomogła zmiana klimatu (mieszkam na śląsku) pojechałam z nim na mazury i od wtedy ataki były slabsze (miał już 2,5 lat) - jeszcze jedno - mojemu synkowi pomagało w czasie napadu kaszlu dać cos zimnego do picia  - jak miał 4 latka skończyły się jego zapalenia krtani i od tamtej pory wlaściwie to nie chorował juz wogóle - oby tak już zostało na wieki - a ma juz 33lata - irenka

  • Autor: pika15 Data: 2005-10-21 15:13:15

    Tak jak wspominacie spał i nagle zaczął płakać.
    A mój syn dzisiaj też nie poszedł do szkoły bo rano zaczął szczekać jak piesek , ale miałam antybiotyk to od razu mu podałam , bo strasznie panuje krtań i tchawica.

  • Autor: pika15 Data: 2005-10-31 09:25:55

    Ale się uśmiałam to nie ja jestem na zdjęciu tylko mojej koleżanki córka.
    Być może się znacie.

Przejdź do pełnej wersji serwisu