Forum

Galeria

Imię dla kotka

  • Autor: truskaweczka Data: 2005-10-27 22:13:12

    Proszę pomóżcie nadać imię mojemu kotkowi, którego dostałam na urodziny. Może macie jakieś ciekawe pomysły bo ja nic nie mogę wymyślić.Jest kociczką, a oto jej zdjęcia:

  • Autor: inka Data: 2005-10-27 22:43:12

    ale slodki, sliczniutki - moje koty niezależnie od płci nazywały się KIZI - wprawdzie to imie żeńskie i teraz trafione bo mam kotke a przedtem kocurki też były KIZI - bo ,że to kocurki okazalo się dużo pożniej hahahaha - irenka i mója KIZI

  • Autor: lenkowicz Data: 2005-10-27 22:53:45

    to ja sie tez pochwale moim pieszczochem
    biszkopt aka roger
    ... czasem tez zwany wiewiorka =D



    a z imionami dla moich zwierzakow to zawsze tak bylo, ze sie same jakos znajdywaly z czasem w zaleznosci od charakteru, zachowania etc pupila:)

  • Autor: inka Data: 2005-10-29 21:58:15

    Użytkownik lenkowicz napisał w wiadomości:
    > to ja sie tez pochwale moim pieszczochembiszkopt aka roger ... czasem tez
    > zwany wiewiorka =Da z imionami dla moich zwierzakow to zawsze tak bylo, ze
    > sie same jakos znajdywaly z czasem w zaleznosci od charakteru, zachowania etc
    > pupila:)
    aż miło popatrzeć - moje dwa ostatnie takie wlaśnie były - mam slabość do rudych kociaków -irenka

  • Autor: Wróbelek Data: 2005-10-27 22:45:21

    Ale śliczny kotek, słodki. Może Łatka:)
    U nas była Sabina, Kicia, Misia,Psotka. Częściej jednak kota aniżeli kotkę mieliśmy:)
    Pozdrawiam

  • Autor: Wróbelek Data: 2005-10-27 22:48:30

    A dwa razy Sabina okazała się kotem i najpier przerobiona na Rabin a za drugim razem Balbin:)

  • Autor: lenkowicz Data: 2005-10-27 22:55:08

    przesliczne ma oczka - iskierki:)

  • Autor: mada-chicago Data: 2005-10-27 23:55:26

    co do imion dla naszych pupilow to rzeczywiscie najlepsze są te wynikajace z ich osobowosci, wygladu czy tez zachowania
    ja jestem szczesliwa "pańcią" fretki o imieniu Ferdynand Kiepski A Moze Juz Wspanialy zwanego nacodzien ferdkiem:):):)
    skad imie otoz fretka kupiona przez nas okazala sie samcem, czyli fretkiem - tu od razu moje skojarzenie do Ferdka, a poza tym takie to male niebożę bylo, wygladal jak kupa nieszczescia jednak juz po 2 dniach pokazal swoj wspanialy charakterek :0
    rozrabiaka, psotnik jak kociak:)
    kilka fotek:











    uroczy prawda:)
    pozdrawiam i zycze powodzenia w nazwaniu kotki:)

  • Autor: marinik Data: 2005-10-28 09:49:32

    mnie tez sie baaardzo spodobala (kociak rzecz jasna - takze, ale fretka mnie zaintrygowala bardziej). Czy w mieszkaniu nie jest jednak nieznosna??????

Przejdź do pełnej wersji serwisu