Forum

Galeria

U mnie już świątecznie:)

  • Autor: Wróbelek Data: 2005-11-10 20:39:00

    Postanowiłam pochwalić się Wam moi drodzy drugim moim zamiłowaniem, nie wiem czy nie jest on jednak pierwszy przed kuchnią:)Z góry uprzedzam że zdjęcia nie są niestety najlepszej jakości, bo to aparat w komórce tylko.

    Na karteczkach które są tam,na każdej kartce widoczne to napis: Wesołych Świąt

    Kartki Świąteczne, tegoroczne:

    Witrażykowe, czyli malowane na kalce technicznej farbami do szkła. Ślicznie wyglądają pod światło:

                
                           

    Wyklejane, cięte, no generalnie zabawa z papierem i innymi takimi:

               

                                 
              

    A oprócz tego jeszcze zadziałąłam z witrażykami:)
    Robiąc zdjęcia podłożyłam pod nie białą kartkę aby były lepiej widoczne, na oknie narazie mam kwiatki, i jak świeci słoneczko to cały pokój mam w kolorowych plamach. Zribiło się w nim naprawdę weselej:)

            

    Mam nadzieję, że nie wyszłam na zbytnią chwalipiętę

    Pozdrawiam wszystkich serdecznie

    Ania

  • Autor: Sweetya Data: 2005-11-10 20:44:51

    anuś-to Twoje dzieła???!!!
    To jest super!!!!
    Podziwiam

  • Autor: Wróbelek Data: 2005-11-10 20:57:29

    nieskromnie powiem, że moje własne:) I bardzo mi miło(bardzo mnie to cieszy), że się to podoba:)

    Opróćz tego dekoruję butelki i rózne inne szkło, robię ramki na zdjęcia, kartki okolicznościowe, zaproszenia śłubne etc. etc. i może nimi również siękiedyś pochwalę:)

    A tee świąteczne sprzedaję, jak co roku:)

  • Autor: Agapis Data: 2005-11-10 21:46:13

    Fantastyczne masz pomysły.Piękne te kartki i witraże.Gratuluję.To wspaniałe,gdy dostaje się kartkę zrobioną przez kogoś własnymi rękami.

  • Autor: grazka13 Data: 2005-11-10 21:47:26

    Aniu, ale z ciebie zdolniacha. Gratuluję. Wszystko śliczne, a witrażyki super. Mam nadzieję, że się jeszcze pochwalisz innymi cudeńkami. Pozdrawiam Grażyna

  • Autor: madzina Data: 2005-11-11 08:29:39

    Pięke kartki, wyklejanki i witraże .Brawo!!!! lubie ludzi co mają zmysł artystyczny i po prostu talent.Dzięki takim osobom mamy piękniejszy świat jesienny i zimowy.Tacy ludzie szydełkują, robią na drutach ,wyszywają , haftują i lubią piec i gotować .Dziękuję !!! gorąco pozdrawiam madzina!!!

  • Autor: tina Data: 2005-11-11 13:02:48

    Ale cuda. Podziwiam. Zazdroszczę ( tak pozytywnie) talentu. Też bym tak chciała. Wiesz co natchnęłaś mnie. Chyba w sobotę wybiorę się do sklepu papierniczego. Proszę tylko o rade na jakich materiałach Ty to robiłaś ( może są jakieś szablony dla początkujących-czyli dla mnie). Pozdrawiam Tina.

  • Autor: Wróbelek Data: 2005-11-11 15:43:52

    Wybór papierów mamy taki, że głowa boli. I są nawet w przystępnych cenach. Do tych kartek akurat korzystam z brystolu Cansona. Jeśłi chodzi o dodatki, kwiatuszki, kokardki, misie, wstążeczki to już pasmanteria. W niektórych kwiaciarniach różwnież, ale niestety żadko w której. A jeśłi chodzi o pomysły, to tylko i wyłącznie moja inwencja twórcza. Czasami podparta tym co podpatrzone w sklepach:) A czasami tym co znajdę, nawet w lesie:


    A jeśłi chodzi o szablony tych witraży to podpowiem, że można jest ich duży wybór na tej stronie http://www.gospodyni.akcjasos.pl/bozenarodzenie.html
    zresztą jest tam dużo ciekawych pomysłów na święta.

    Ja dom co roku przyozdabiam, Jest kolorowo i świątecznie.

  • Autor: tina Data: 2005-11-11 15:49:26

    Dzięki za cenne rady. Ne pewno skorzystam. Pozdrawiam Tina.

  • Autor: Wróbelek Data: 2005-11-11 16:22:54

    Nie ma za co, polecam się na przyszłość.
    Jeszcze dodam, że te witraże robię na folii, takiej jak są teczki na dokumenty(takie foliowe).b Do okna przyklejam taśmą, po świętech zciągam i chowam do przyszłego roku:)

  • Autor: angela Data: 2005-11-11 17:43:08

    Śliczne są te Twoje kartki. Bardzo oryginalne.To naprawdę musi być strasznie miło dostać taką kartkę. Ja robię stroiki świąteczne dla rodziny i znajomych. Materiały zbieram prawie przez cały rok. Stroiki robię na początku grudnia. W tym roku wymyśliłam sobie dekorację  na zewnątrz domu. Oprócz wywieszenia  tradycyjnych lampek mam zamiar wykorzstać skrzynki na kwiaty. Do skrzynek włożę świerkowe gałązki, przystroję je gronami jarzębiny i ułożę na tym kolorowe lampki, które wieczorem zapalę. Myślę, że będzie taka dekoracja ładnie wyglądać. A jakie wy macie pomysły ? Czy podzielicie się z nimi z Wielkożercami?

  • Autor: Wróbelek Data: 2005-11-11 18:18:09

    Ja mam cały dom w lampkach, na ścianie zawsze się układa jakiś wzór, ostatnio była gwiazda z ogonem. Stroiki nie są moją mocną stronę i raczej ich nie robię, ale w tym roku jeden wymyśliłam, taki mały na stół. Mam mały koszyczek, wyppełniłam go kamykami(sam dół żeby nie był wywrotowy) potem poukłądaładałam tam trochę kotu kilka małych dałązek i szyszki(pomalowane na złotą farbą) a na środku oczywiście świeczka.
    Na oknach zawsze wiszą gwiazki, choinki, aniołki i inne robione przezemne z papieru. Bąbki kupiliśmy jednobarwnę i sama przyozdobiłam je różnokolorowym klejem brokatowym, oprócz choinki ozdobiły również kwietnik(taki od podłogi do sufitu), który został również opleciony światełkami.
    Półki(tylko te ramy) ozdobiłam łąńcuchami i małymi bombkami, a na jednej wiszącej półeczce te ramy przyozdobiłam zielonym łańcuchem i szyszkami( te przykleiłam klejej do małych kawałków tektóry i tą tektórę pineskami przypiełam między łańcuchem do półek, tak że nie było jej widać)
    Co roku staram się wymyślać coś nowego, zaaskoczyć czymś resztę domowników, co im się podoba:) Jest naprawdę pięknie i świątecznie.

  • Autor: inka21 Data: 2005-11-11 17:43:19

    ależ ty jesteś zdolna!!!PODZIWIAM,inka21

  • Autor: angela Data: 2005-11-11 19:30:05

    W oknach wieszam śnieżynki, które zrobiłam szydełkiem z białego kordonka. Wieszam także stroik nad stołem, przyczepiam go do żyrandola.

  • Autor: EWA007 Data: 2005-11-12 19:36:46

    Pozazdrościłam , od tego roku tylko "własnorobne" kartki! Dzięki za rady praktyczne!

  • Autor: baby Data: 2005-11-11 20:35:55

    Przepiękne cudeńka!!! Pozdrawiam

  • Autor: smakosia Data: 2005-11-12 11:23:29

    Gratuluję! Są urocze! Zazdroszczę tym, którym wysyłasz takie cudeńka :-)

  • Autor: Wróbelek Data: 2005-11-12 16:49:13

    Cieszy mnie że tylu osobą się podoba to co robię. WIem żę moim znajomym to się podoba i że cieszą ich kartki odemnie. A przez to i ja się cieszę, gdyż lubię ich uszczęśćliwać, tak sobą jak i drobiazgami które dla nich robię:)

  • Autor: kikaGD Data: 2005-11-15 13:46:44

    Ja też uwielbiam przyozdabiać wszelkie szyby witrażykami, więc doskonale Cię rozumiem, że robienie ich potrafi bardziej wciągnąć od kuchni.

Przejdź do pełnej wersji serwisu