Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Święto

  • Autor: jasia Data: 2005-11-11 23:30:00

    Dzisiaj jest waży dzień. Nie tylko dlatego,że wolny od pracy, ale to święto , święto państwowe. Właściwie nasze!!
    Nasze, bo wolnościowe.
    A w telewizji, tej komercyjnej --- filmy, filmy i filmy.
    To może i fajne, tak mało mamy dobrych filmów w telewizorni.
    Sama nie wiem , co o tym myśleć.
    Ja to już przeżyłam...... , w Boże Ciało fajne filmy. Tylko po to , żeby nie iść do kościoła.
    A dzisiaj......
    Powiedzcie, co o tym myślicie.? Może nawet ...nie o telewizji, ale tak wogóle.
    jasia

  • Autor: lajan Data: 2005-11-12 05:10:55

    W Polsce najlepiej wychodzi nam świętowanie.A ja cały dzień byłem na działce.Świeże powietrze nikomu nie zaszkodzi.

  • Autor: inka21 Data: 2005-11-12 08:05:47

    moje świętowanie spędziłam w pracy i Bóg mi świadkiem- MAM DOŚĆ, napracowałam się jak dziki osiol, w telewizji i prasie wielkie "halo" na temat świętowania i nie pracowania w ten dzień, a w rzeczywistości pracy w TEN DZIEŃ bylo 3 razy tyle ile w dzień powszedni.inka21

  • Autor: ekkore Data: 2005-11-12 09:46:28

    W zeszłym roku świętowałam, choć dla mnie był to okres ciężkiej pracy. Ale była to przyjemna praca. Z racji otwarcia naszej wystawy braliśmy udział w uroczystym składniu kwiatów przez oficieli miejskich i powiatowych. Miałam trzy dni tłumaczenia.

    A w tym - też w pracy, tyle, że zupełnie innej, nie mającej niż wspólnego ze świętowaniem. Niestety Europa nie świętuje, a transport nie może stanąć do poniedziałku.

    Moim skrpomnym zdaniem to święto powinno być bardziej świętowane. Nie powinno być handlu, jeden dzień bez zakupów nikomu ujmy nie przyniesie. A tak - ci co mają wolne (i uważają, że im się słusznie należy) innym odmawiają tego prawa. Nowe forma spędzania czasu wolnego - łazęgi po centrach handlowych.

Przejdź do pełnej wersji serwisu