Forum

Gawędy o jedzeniu

Co na imieniny????????help????????

  • Autor: Basienkaa0 Data: 2005-11-15 09:54:04

    Tanio orginalnie i oczywiście smacZnie?????????????

  • Autor: renataz36 Data: 2005-11-15 10:05:00

    Jestem właśnie tuż po imieninach więc podpowiem Ci co zrobiłam, między innymi... otóż: ciasto "3 BIT", PASZTET Z SELERA I OPIEKANE ŚLEDZIE wszystkie przepisy są na tej stronce i wszystkie mogę polecić, szybko znikneły i pochwał nie było końca, miłej imprezy

  • Autor: inka21 Data: 2005-11-15 10:22:47

    zrób" znajdzieszwmoich przepisach -sąprzepyszne, inka21 czerwone śledzie"

  • Autor: Gapa_1410 Data: 2005-11-15 18:56:20

    Hej:) Teraz robi się zimno, więc musi być obowiązkowo ciepłe danienp. oryginalna jest zupka krem. Proponuje:
    -zupa "Solferino" z groszkiem ptysiowym
    -naleśniki z pieczarkami
    -cukinia po meksykańsku
    -zupa krem grzybowa
    - własnoręcznie zrobiona pizza
    - spaghetti
    -lasanga (to naprawdę nie jest trudne, a prezentuje się zankomicie), np. ze szpinakiem, któy smakuje każdemu w takim wydaniu
    -cannelloni, za dawnych czasów robiłam nawet z mięsem- to sie prezentuje jeszcze lepiej!
    -placki po węgiersku
    Mozesz oczywiście zrobić też sałatki i podać np. z jajakami i majonezem, wędlinami, pieczywem, koreczkami, dipami, itp.
    A na deser proponuję lekkie ciasta, np. Jabłecznik zabajony z bitą śmietaną i twarogiem- podbija wszystkie moje przyjęcia,  mój placek z porzeczkami, Fale Dunaju, makowiec, jabłecznik z budyniem- polecem "Madziny jabłecznik z budyniem" z ciasta ucieranego, kremówka, świetnie smakuje tez shake kawowy, szarlotka z różą, keks, naleśniki z kawą i lodami (ze strony Nescafe), każdy budyń, bądź sałatka owocowa. Jeśli masz jakieś pytania to napisz!

Przejdź do pełnej wersji serwisu