Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Podkowa..........

  • Autor: dankarz Data: 2005-11-19 09:48:21

    Powiedzcie mi moi kochani, jak wiesza sie podkowę nad drzwiami? Ja mam powieszoną otwartym w dół i moja przemiła sąsiadka zwróciła mi uwagę że wiesza się odwrotnie bo
    odwracam szczęście od siebie, może ma racje.......... pozdrawiam was wszystkich dankarz

  • Autor: Agapis Data: 2005-11-19 10:28:36

    Słyszałam kiedyś ,że podkowa powinna wisieć otwartym do góry.Chodzi właśnie o to szczęście:)

  • Autor: lajan Data: 2005-11-19 10:33:45

    Najlepiej w pozycji horyzontalnej pod warunkiem ,że są jeszcze umocowane do kopyt konia. hahahahahahahaha.Ale faktycznie rogami do góry.

  • Autor: dankarz Data: 2005-11-19 13:34:07

    Nic takego nie słyszałam ale na wszelki wypadek przewiesze swoje gdzie indziej pozdrowienia dankarz

  • Autor: inka Data: 2005-11-19 14:29:09

    też tak słyszałam i od kiedy to wiem u mnie nie wisi nad drzwiami- wcale nie wierząca w przesądy  irenka (a jednak)

  • Autor: ptaszek Data: 2005-11-19 15:37:32

    Znacie  jakieś  inne sposoby  na  przyciągnięcie  szczęścia  do  domu?

  • Autor: dankarz Data: 2005-11-19 15:45:17

    Czytałam, że naprzeciw drzwi wejściowych trzeba powiesić lustro, podobno przyciąga dobrą energię a złą oddala no i najważniejsze ze szczęścia to kasa! A ją można przyciągnąć kładąc pieniądze pod wycieraczkę lub pod próg drzwi wejsciowych, każdy wchodzący zapewnia kasę. Ja tak zrobiłam i troche się to sprawdza, no a poza tym jak zabraknie zawsze jest skąd wziąć   zabobonna dankarz

  • Autor: smakosia Data: 2005-11-19 16:00:21

    Użytkownik dankarz napisał w wiadomości:
    > Czytałam, że naprzeciw drzwi wejściowych trzeba powiesić lustro, podobno
    > przyciąga dobrą energię a złą oddala no i najważniejsze ze szczęścia to kasa!
    > A ją można przyciągnąć kładąc pieniądze pod wycieraczkę lub pod próg drzwi
    > wejsciowych, każdy wchodzący zapewnia kasę. Ja tak zrobiłam i troche się to
    > sprawdza, no a poza tym jak zabraknie zawsze jest skąd wziąć  
    > zabobonna dankarz
    O! Koniecznie podaj mi swój adres :-)))

  • Autor: dankarz Data: 2005-11-19 16:11:18

    Smakosiu, niewiele byś skorzystała  pod wycieraczką leży tylko bilon ale jak bardzo chcesz to podam adres, nie ma sprawy pozdrawiam cie dankarz

  • Autor: smakosia Data: 2005-11-19 16:21:00

    Użytkownik dankarz napisał w wiadomości:
    > Smakosiu, niewiele byś skorzystała  pod wycieraczką leży tylko bilon ale
    > jak bardzo chcesz to podam adres, nie ma sprawy pozdrawiam cie dankarz
    Ja też pozdrawiam bardzo serdecznie. Życzę dużo szczęścia i niech bilon nigdy nie zawodzi :-)

Przejdź do pełnej wersji serwisu