Forum

Galeria

kupujemy prezenty, a może jednak sami je zrobimy?

  • Autor: Wróbelek Data: 2005-11-22 18:07:40

    Kilka dni temu pokazałam co wysyłam do bliskich i znajomych a dzisiaj pokazać chcę również czym ich obdarowuję. Zwłaszcza że temacik prezencików się ostatnio pokazał. Mam nadzieję, że nie okażę się zbytnią chwalipiętą:)

    tak więc zacznę od butelek w których będzie wino(robione prze Malućkiego):



    w butelkach jest piasek dla lepezego widoku malunków, te poniżęj to w stylu art deco:



    a to w tym samym stylu buteleczki,wraz z podstawką szklaną, które zrobiłam dla Malućkiego na jego przyprawy do kuchni:




    a to już inne butelki, które róznorako można wykorzystywać, ale najczęściej jako wazoniki:



    a to już jakaś szklanka(czy coś takiego) w różyczki, jako świeczniczek:



    Kieliszki, które pozostawały mi z różnych kompletów (np. konakówki)też pomalowałam i włożyłam do środka świeczkę(niestety tych zdjęć nie mam na kompie). Również dobry prezencik.

    Zawsze staram się oprócz kupnego prezentu dodać coś swojego lub tylko coś co zrobiłąm sama. Jest to myśle miły prezent, taki w któy włożyło isę cząstkę siebie:)

    Butelki i słoiczki(jak widać na zdjęciach) są łatwo dostępne, żadne wymyślne. Takie które miałam w domu. Myślę że każdy może coś takiego zrobić i obdarować drugą osobę.

    Można też w bardzo prosty sposób zrobić ramkę na zdjęcia, jest to również dobry prezent. Włożyć do niej zdjęcie i prezent gotowy:



    A może ktoś jeszcze ma jakieś ciekawe pomysły na prezenty lub generalnie przyozdobienie domu:) Z miła chęciąje poznam

    Pozdrawiam

  • Autor: Sweetya Data: 2005-11-22 18:12:48

    Super Wróbelku,po prostu śliczne...aaach

  • Autor: goral11 Data: 2005-11-22 18:19:39

    Psześliczne ja nie mam takich zdolności a lubuję się w takich rzeczach ale naszczęście są inni którzy mają takie zdolności. Dla wszystkich którym brak zdolności a może brak nowych pomysłów polecam stronkę z dekoracjami. Moge też to być prezenty dla naszych najbliższych www.e-dekoracje.pl

  • Autor: inka21 Data: 2005-11-22 18:46:50

    bbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuu a ja mam dwie lewe ręce do takich robotek:((, podziwiam cię jesteś bardzo utalentowana, inka21

  • Autor: Kasia cz Data: 2005-11-22 20:13:17

    nie tylko Ty:-)ja tez noga:-)

  • Autor: Aleex Data: 2005-11-22 19:36:16

    Wróbelku, Twoje wyroby są PRZEPIĘKNE. Ja, niestety, tak nie potrafię, ale przynajmniej mogę się zachwycać. I zachwycam się!!! BARDZO!!!

  • Autor: irena sikora Data: 2005-11-22 19:52:37

    Bardzo piękne, też jestem zachwycona.

  • Autor: Kasia cz Data: 2005-11-22 20:12:07

    bardzo bardzo sliczne, no nie powiem talencior to Ty masz:-)

  • Autor: gosia64 Data: 2005-11-22 20:45:18

    Podziwiam ludzi, ktorzy maj zmysl artystyczny i potrafia to wykorzystac! Zdolna jestes!

  • Autor: Sylwkowa Data: 2005-11-22 21:55:02

    Bardzo fajny sposób na ozdabianie butelek na trunki,mój mąz co roku robi własne wino ,w tym roku jedno z winogrona ,drugie z wisni .więc mozna zrobic takie miłe prezenty dla bliskich ,możesz zdradzic technikę ozdobienia butelki.

  • Autor: inka Data: 2005-11-22 22:25:17

    piękne - skąd u Was takie talenty? też bym chciała tak umieć - irenka

  • Autor: Wróbelek Data: 2005-11-23 17:35:51

    te ciemne butelki, do wina, ozdabiam kontórówką złotą do szkła. Wzór rysuję na kartce. Potem na butelkę odrysowuję  przez zwykłą kalkę biurową. Najlepiej przykleić kalkę i papier z wzorem do butelki taśmą klejącą aby w trakcie rysowania się nie poruszała

  • Autor: emiloos Data: 2005-11-23 08:53:41

    Śliczne. Podziwiam i gratuluję pomysła :)))
    emiloos

Przejdź do pełnej wersji serwisu