Forum

Kuchenne porady

romantyczna kolacja

  • Autor: maslax Data: 2005-11-25 10:18:27

    Chcialem zrobic niespodzianke mojej kobiecie, czyli przygotowac romantyczna kolacje. Tylko nie mam pojecia co na taka kolacje przyszykowac. Prosze o pomoc. Tylko chcialem cos fajnego ale tak zebym umial to zrobic. Z gory dziekuje

  • Autor: Sweetya Data: 2005-11-25 10:47:40

    Ja bym poleciła spaghetti-bo ładnie się prezentuje na płaskim talerzu,w świetle świec...Dobre wino-do tego.Kwiaty na stole(oczywiście nie do konsumpcji;)))-no i bardzo łatwo je przygotować;)

  • Autor: Sweetya Data: 2005-11-25 11:00:58

    nie kwiaty,tylko spaghetti-tak mi sie ciagiem napisało-ale wiem,że zrozumiałeś;)))

  • Autor: shoffix Data: 2005-11-25 14:12:22

    kiedyś, tutaj na forum, zaproponowałem właśnie spaghetti na romantyczną kolację. Jedną z odpowiedzi pamiętam do dziś.....
    Już nie proponuję, chociaż zawsze mi się spaghetti nasuwa.

    Ale....
    nie ważne co się poda. Romantycznie może być nawet przy paluszkach.
    Najważniejsze są intencje. Wy.

    pozdrawiam,
    shiludek
    \/
    /..\
    ---o00- \-00o---
    == shoffix ==

  • Autor: Sweetya Data: 2005-11-25 15:40:07

    dobrze schłodzone piwko-Sho....
    moim zdaniem świetnie pasuje-rzecz gustu i smaku....
    -sorry to miało byż do odpowiedzi niżej....

  • Autor: Gapa_1410 Data: 2005-11-25 12:06:20

    Cześć:) Ja jestem tego zdania, że jeśli się ma przepis i chce coś zrobic to wychodzi- wiem z doświadczenia;-) Więc, nie bardzo wiem w czym gustuje Twoja dziewczyna, ale mi jakoś z rrrromantycznymi kolacjami kojarzy się:
    a) spaghetti, z ognisto czerownym sosem (może ostrym??; pomidorowym).
    b) czekolada, czekoladę każdy potrafi!, te z proszku z np. bitą śmietaną, albo roztopioną normalną są palce lizać!
    c) lody, albo szejki... np. kawowy, albo czekoladowy!!; szejki są świetne
    d) zasmażany ser żółty( tak po plasterku w jajku i w bułce,), albo camambert
    e)naleśniki... np. z nadzieniem kaowwym i lodami, albo z pieczrkami i żółtym serem, no ewnetulanie omlety
    A tak wogóle, to przemyśl co ona lubi czego nie i wpisz w wyszukiwarkę pierwszą protrawę, która ci przyjdzie do głowy!:)
    Trzymam kciuki, i życze powodzenia!

Przejdź do pełnej wersji serwisu