Forum

Gawędy o jedzeniu

Jaką herbatę pijecie?

  • Autor: dorota40 Data: 2005-11-28 10:39:50

    Moi kochani zwracam sie do Was z zapytaniem jaką herbatę pijecie? Ja osobiście próbowałam różnych, ale najbardziej gustuję w herbacie Lipton. Lubię też herbaty owocowe, przetestowałam ich wiele, a ostatnio trafiłam na herbatę, która jest naprawdę malinowa!
    Nie jakieś tam pseudo aromaty,ale naprawdę maliny. To herbata Saga - róża z maliną. Jest naprawdę bardzo smaczna.Saga proponuje jeszcze herbatę róża z jabłkiem, ale jest ona przeznaczona dla osób, które gustują w sokach jabłkowych. Ja do nich nie należę.Ta herbatka z jabłkiem posiada bardzo aromatyczny zapach jabłka.Ale jednej z moich córek bardzo smakuje.Pozdrawiam dorota40.                            


                                                 

  • Autor: klio Data: 2005-11-28 10:46:17

    W zasadzie to gorącą z cytryną i sokiem malinowym ewentualnie z rumem. To moje ulubione wersje.
    Lubie herbatki owocowe. Piłam obie sagi i są całkiem niezłe. Najchętniej pozostałabym przy Dilmah ale są troszkę za drogie biorąc  pod uwage ilości które pije :D

  • Autor: Asia_O Data: 2005-11-29 05:02:41

    Rzeczywiście nie ma to jak herbatka z cytrynką... i miodem. Uwielbiam też herbatę zieloną, bardzo często popijam- rooibos'a-herbatę czerwoną no i nie gardzę earl grey'em... Do tego jeszcze dzika róża- herbapol.

  • Autor: aga9999 Data: 2005-11-28 10:48:09

    Ja lubię earl grey cytrynową liptona. To jest taka moja codzienna herbatka. A jak mam zły humor to lubię pić różaną albo anyżowo rumiankową.

  • Autor: tina Data: 2005-11-28 10:54:20

    Ja w ciągu dnia wypijam najmniej 4 herbaty. Uwielbiam zieloną, zarówno tradycyjną liściastą, sypaną ( wtedy dodaje cytryny), jak również ekspresową z Tekanne. I tutaj zaczyna się mój RAJ. Z tekanne zawsze kupuje opuncje figową i orientalną ( najlepiej mi smakują, a tańsze wersje opuncji np. z Malwy wogóle nie mają tego mocnego aromatu i smaku). Liptona też pijam, a jakże, ale tradycyjną czarną. Kiedyś się porwałam na Liptona Marocco.I teraz żałuje, bo leży już miesiąc w szafce. Osobiście nie polecam. Jast za słodka, za mało herbaciana. Ale jak ktoś lubi dużo cynamonu to być może będzie mu smakowała. Przez to, że sie tak zraziłam do tych herbat smakowych Liptona to boję się wypróbować inne smaki np. Indie, czy Hawaii. Pozdrawiam Tina.

  • Autor: dorota40 Data: 2005-11-28 11:01:32

    Ja ostatnio próbowałam herbatę Liptona pomarańczową i jest nawet niezła, ale ja wolę zdecydowane aromaty, a liptony są mdłe.Oj to dobrze,że nie kupiłam tej marocco....Pozdrawiam

Przejdź do pełnej wersji serwisu