Forum

Rozmowy wolne i frywolne

ku rozweseleniu cz . 7

  • Autor: klio Data: 2005-12-07 11:54:17

    Święty Mikołaj puka do domu pewnego biznesmena. Otwiera mu drzwi pokojówka o długich blond włosach.
    – Przyszedłem! – mówi, uśmiechając się, św. Mikołaj.
    – Miło mi – z całą powagą odpowiada blodynka. – Kogo mam zaanonsować?


    – MamusiU, z mego listu do świętego Mikołaja wykreśl kolejkę elektryczną, a wpisz łyżwy.
    – A co, nie chcesz już pociągu?
    – Chcę, ale jeden już znalazłem w waszej szafie.


    Brzdąc pyta brzdąca:
    – Jak myślisz, czy święty Mikołaj istnieje czy nie?
    – Istnieje!
    – A skąd wiesz?
    – Rodzice nie kupowaliby mi takich głupich prezentów.

  • Autor: Cewa2 Data: 2005-12-07 14:01:09

    Zupełnie nieświątecznie, ale jako że nam pracującym przed świętami szczególnie wolno czas upływa...

    Gra "jak się rozluźnić" w biurze, system punktowy na zasadzie: "nie, na TO nie masz odwagi"

    Zadania za 1 punkt:
    1. Przebiec z pełną prędkością wokół wszystkich stołów w pokoju
    2. Głośno stękać i jęczeć w WC w obecności przynajmniej jednej osoby nie uczestniczącej w grze
    3. Całkowicie zignorować pierwszych 5 kolegów mówiących "dzień dobry"
    4. Zadzwonić do kogoś, nieznanego osobiście, powiedzieć "niestety - nie mogę teraz rozmawiać" i odłożyć słuchawkę
    5. Sygnalizować zakończenie rozmowy przez zakrycie uszu rękami
    6. Dokładnie "wymacać" dostarczana właśnie przesyłkę i mruczeć no... no... to jest naprawdę FANTASTYCZNE w dotyku"
    7. Co najmniej 1 godzinę chodzić z rozpiętym rozporkiem?
    8. ... i każdemu kto na to zwróci uwagę mówić "ale ja tak lubię!!!"
    9. Wracając od kserokopiarki iść tyłem
    10. W windzie za każdym razem, kiedy ktoś otwiera drzwi głośno wciągać powietrze

    Zadania za 3 punkty

    1. Powiedzieć do szefa " jesteś COOOOL" jednocześnie "mierząc" do niego palcami ułożonymi w pistolet
    2. Mamrotać niezrozumiale do pracownika, następnie powiedzieć: zrozumiał pan? Nie cierpię się powtarzać..."
    3. Wywoływać samego siebie przez interkom
    4. Uklęknąć przed kranem z woda i pić - w zasięgu wzroku musi się znajdować przynajmniej jeden nie-gracz
    5. Wykrzykiwać przypadkowe liczby, kiedy jeden z kolegów coś liczy

    Zadania za 5 punktów
    1. Na zakończenie zebrania zaproponować żeby wszyscy się wzięli za ręce i odmówili "Ojcze nasz", dodatkowy punkt, jeśli samemu zacznie się modlitwę...
    2. Wieczorem wejść do biura jakiegoś pracoholika i w jego obecności 10 razy włączyć i wyłączyć światło
    3. Każdego, z kim rozmawiamy, w przeciągu przynajmniej 1 godziny, nazywać Herbert
    4. Podczas najbliższego zebrania głośno zakomunikować ze się musi wyjść do toalety "z grubszą sprawą"
    5. Każde zdanie kończyć słowem "starrry"
    6. Pod nieobecność któregoś z kolegów, przeciągnąć jego stół do windy
    7. Podczas zebrania, co chwila walić się pięścią w głowę i powtarzać "bądźcie wreszcie cicho!!!! Skupić się nie można..."
    8. Podczas obiadu uklęknąć przed jedzeniem i głośno powiedzieć "zaprawdę powiadam wam: pan dal mi pożywienie i nigdy już nie będę cierpiał głodu!!!"
    9. W kalendarzu kolegi napisać "podobam ci się w pończochach?"
    10. Zanieść własną klawiaturę do kolegi i zapytać "zamienisz się?"
    11. 10 razy przeprowadzić z kolega "konwersację": "Słyszałeś?" "Co?" "Już nic..."
    12. Przyjść do pracy w mundurze i na pytania odpowiadać "nie wolno mi o tym mówić"
    13. Udając szefa eleganckiej restauracji zadzwonić do kolegi i przekazać mu ze podczas ostatniego losowania wizytówek wygrał darmową kolację dla dwóch osób.
    14. Podczas ważnej telekonferencji mówić z wyraźnym obcym lub gwarowym akcentem
    15. Znaleźć odkurzacz i przez dłuższy czas "sprzątać" wokół biurka
    16. Włożyć w spodnie kawałek papieru toaletowego tak, aby wystawał i udawać zdziwionego, kiedy ktoś zwróci uwagę
    17. Przed każdym uczestnikiem zebrania położyć filiżankę kawy i ciastko, następnie wszystkie ciastka rozgnieść ręką
    18. Podczas zebrania powoli, z hałasem, "podciągać" krzesło do stołu
    19. Podczas zebrania, ułożyć na stole plastikowe figurki (wg. uczestników zebrania) i kiedy ktoś zabierze glos - "animować" odpowiednią figurkę Wygrywa ten, kto zostanie z pracy wywalony ostatni.

  • Autor: Cewa2 Data: 2005-12-07 14:13:50

    Przepraszam za ten wirtualny bełkot, ale tak mi się przez przypadek wysłało a potem nie mogłam już edytować.

  • Autor: bahus Data: 2006-01-06 18:07:16

    Tak mi się spodobało, że troszkę uporządkowałem. Uśmiałem się do łez.
    Bahus

  • Autor: Cewa2 Data: 2006-02-23 21:11:46

    Dzięki za uporządkowanie i odświeżenie!

Przejdź do pełnej wersji serwisu