Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

"slim figura" 3-fazowa herbatka na odchudzanie

  • Autor: gabik Data: 2005-12-20 23:39:18

    Dużo ostatnio słychać o tej herbatce podobno bardzo ładnie ( oczywiście jednocześnie stosując jakąś z diet ) się chudnie, ona jest w sumie wspomagajaca odchudzanie a podobno i bez ograniaczania jedzenia cosik się schudnie. Herbatka jest 3-fazowa  tzn. na cały zestaw składa się 3 rodzaje herbat z których każda oznacza inna fazę. Najpierw stosuje się 14 dniową fazę spalania, 3x dziennie po 1 herbatce ( Slim Figura Spalanie ) potem jest Slim Figura Oczyszczanie - kuracja 7-dniowa i na koniec Slim Figura Stabilizacja też 7 dni. Co ważne to nie jest herbatka typu "Figura 1...2...3" chodzi o tą z senesem ta nie ma senesu w składzie i nie rozwala jelit. Może ktoś juz próbował tej kuracji i może coś więcej skomentować? Albo kto jest w trakcie, czy dopiero zamierza to po kuracji wrzuccie tu parę słów od siebie.

  • Autor: lajan Data: 2005-12-21 07:36:35

    Masz  rację. Doskonale odchudza.....portfel. Nie wierz w żadne cud diety. Jedna jedyna dieta to ŻM i ŻP, żryj mniej i żryj połowę. Organizm nie może od razu dostać w łeb jak mu zmienisz warunki żywienia. Zmiejsz porcje jedzenia o połowę. Odstaw w pierwszym tygodniu TYLKO wszelkie słodycze. Pozostałe produkty możesz spożywać nadal. W drugim tygodniu ODSTAW wszelkie tłuszcze, typu masło , margaryna smalec. W trzecim tygodniu ODSTAW wszelkie sosy i majonezy. Jak to wytrzymasz , podam Ci dalej. Jeśli chcesz schudnąć na stałe to posłuchaj rady. Żeby schudnąć 20 kg potrzebujesz roku. Wolno schudnąć nie więcej jak 0,70 do 1 kg w ciągu tygodnia. Tak wolne chudniecie nie spowoduje nawrotu zjawiska JO-JO. Życzę powodzenia. Zdrowie to nie zabawa.

  • Autor: lajan Data: 2005-12-21 10:01:26

    Z czystym sumieniem moje dośwaidczenia, poparte  przez dietetyczkę. Już raz to przeszłem i schudłem 30 kg. Odpuściłem sobie i przez 1.5 roku intensywnego żarcia  na własną prośbę wagę odzyskałem. Zaczęłem znowu i juz  5 kg do tyłu przez 4 tygodnie. Widziałem tych co odchudzali się środkami, do mojej diety nie namawiam bo jest tańsza, jak kogoś stać na droższą..... życzę spokojnego przyrostu wagi. NIE MA CUDOWNEGO ŚRODKA  dlatego jest tyle różnych ofert  aby wyciągnąć  od ludzi pieniądze. Każde wydanie broszurek na ten temat czy też książek jest  rozchwytywane , bo każdy liczy, że będzie jadł chochlą a waga będzie jak u muchy. hahahahahahahaa

  • Autor: shoffix Data: 2005-12-21 15:07:51

    @lajan:
    Odstaw w pierwszym tygodniu TYLKO wszelkie słodycze. Pozostałe produkty możesz spożywać nadal. W drugim tygodniu ODSTAW wszelkie tłuszcze, typu masło , margaryna smalec. W trzecim tygodniu ODSTAW wszelkie sosy i majonezy. Jak to wytrzymasz , podam Ci dalej.

    haha, ja znam ciąg dalszy :)))) .... a na samiuśkim końcu już tylko podgryzasz korzonki i popijasz "gruntówką" ... i wszystko Ci jedno hihi

    pozdrawiam,
    shiludek
    \/
    /..\
    ---o00- \-00o---
    == shoffix ==

  • Autor: marinik Data: 2005-12-21 17:44:20

    na samiuskim koncu to CIEBIE podgyzaja.

  • Autor: lajan Data: 2005-12-21 18:23:01

    Wiem o TYM, ale chcesz wyglądać to się smuć. Wiem doskonale jakie to przykre ale to nie moja rada TYLKO dietetyczki. Ale naprawdę jest tyle innych potraw, że spokojnie można to odstawić. Jutro wpiszę wyniki mojego odchudzania dla wszystkich w dietach, ale na ucho powiem Wam, że od czterech tygodni, schudłem 5 kg,cholesterol spadł z 230 do 171, jakiś tam jednostek i ten dobry cholesterol też jes doskonały.Tak, że proszę nie znęcajcie się nad głodnym Lajanem.

  • Autor: jasia Data: 2005-12-22 01:35:52

    Oj nie udawaj , że jesteś głodny , ...może tylko nienasycony?
    jasia

  • Autor: ekkore Data: 2005-12-21 08:03:55

    herbatka- wielkie g... przynajmniej dla mnie. przy pierwszej fazie (wykorzystałam całą) przestałam się wypróżniać, ale potraktowałam to jako efekt rewelacyjnego spalania - heeh. Przy drugiej brzuch mi wzdęło, a otoczenie zaczęłam znaczyć nieprzyjemnym zapachem - tej  wypiłam może 1/3. Trzecia faza leży w nierozpakowanym pudełku.

    Jak powiedział lajan - doskonale odchudza portfel.

    Ale muszę zaznaczyć, że na mnie działa bardzo niewiele - sporadycznie figura z senesem (z kruszyną nic), piję ravczej jako opróżniacz organizmu. Nigdy nie udało mi się schudnąć.

  • Autor: inka21 Data: 2006-01-09 10:46:40

    lajan jestem bardzo ciekawa....pisz szybciutko,bo chcę skorzystac z twoich rad,inka21

  • Autor: olusia1 Data: 2006-01-12 21:56:41

    hm nie trzeba niczego odstawiac jesli się chce schudnac wiem to po moich doswiadczeniach jadłam wszystko tylko o połowe mniej a herbatka najlepsza jest zielona wspomaga odchudzanie no i trzeba pic duzo wody mineralnej niegazowanej , cwiczyć , nic nie jesc po godz 18 , najgorsze sa 3 tyg a efekt widoczny po ok 14 dniach pozdrawiam

Przejdź do pełnej wersji serwisu