Forum

Rozmowy wolne i frywolne

koziorożec

  • Autor: lajan Data: 2006-01-03 12:10:31

    / OD 21 GRUDNIA DO 19 STYCZNIA /

    Ludzie urodzeni pod tym znakiem posiadają bardzo złożony charakter, najtrudniejszy do analizy. Są to ludzie o dobrym zdrowiu,chociaż często cierpią na zaburzenia gastryczne i reumatyzm. Ambitni i niestrudzenie dążący do celu; zawzięci, uparci i nieustępliwi w zdobywaniu wytkniętego sobie celu. Z pozoru mało serdeczni i chłodni, gdyż nie umieją ujawniać wrodzonej im cechy- wrażliwości i nie umieją mówić o swoich uczuciach. W stosunkach z otoczeniem są ludzmi bardzo prawymi i solidnymi., a w ciężkich chwilach życia można na pewno na nich liczyć, jako na dobrą i silną podporę. Dlatego grono ich przyjaciół jest nieliczne, ale składające się tylko z tych, którzy znają wartość Koziorożca. Innych zraża jego chłód, realność i trudność w nawiązywaniu z nim bliższych kontaktów, niekiedy jego apatia i zniechęcenie, małomówność i zamknięcie się w sobie. Na stanowisku kierowniczym Koziorożec pracuje sumienmnie i tego samego wymaga od innych. Jest lojalny i wymagający, ale bez przesady.Zawsze jednak wie czego chce i jest w tym bardzo konsekwentny. Często zapadają na choroby kolan.
    Kobiety - zazwyczaj niezbyt miłe w młodości/ cierpkie i nieprzystępne / z wiekiem stają się miłe w stosunku do otoczenia. Są wyrozumiałe i łagodne. Ich uroda i wdzięk w sposób zupełnie naturalny dochodzi do pełni uroku kobiecego. Jest to zjawisko rzadkie i godne szczególnego podkreślenia. Są aktywne zawodowo, a ze względu na wrodzone cechy; pilności,pracowitości, obowiązkowości, sumienności i wiedzy są cenionymi pracownikami.
    Mężczyżni - są obowiązkowi, lubiący spokojne, domowe życie. Nigdy nie manifestują swoich uczuć, ale wysoko cenią związki rodzinne.
    Najważniejsze cechy Koziorożca: opanowany i spokojny, skryty i nieufny. Lubiany. Pracowity i konsekwentny. Wytrwały i cierpliwy. Szlachetny. Ma niewielu przyjaciół, ale prawdziwych. Wierny Patrzy na świat trzeżwo. Można zawsze na niego liczyć. Niezawodny w działaniu.
    Rady dla Koziorożca; osoby urodzone pod tym znakiem nie powinny dziwić się częstym zmianom ich pracy i stanie zdrowia. Często wychodzą całkowicie wyleczone z chorób uznanych powszechnie za nieuleczalne. W pracach dla dobra publicznego niejednokrotnie osiągają wysokie stanowiska połączone z zaszczytami. Zatrudnione w handlu i przemyśle mogą liczyć na częste i dalekie podróże. Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca powinny uważać, aby nie dać się uwikłać w sprawy o wątpliwym podłożu.

  • Autor: jasia Data: 2006-01-03 12:18:45

  • Autor: iza2 Data: 2006-01-03 13:08:32

    O matko! To o mnie!I to jeszcze sama prawda o tym chłodzie itd.Tylko jak rozbudzi się koziorożca to koniec! Koniec z chłodem i zaczyna się "gorączka sobotniej nocy"....Najbardziej podoba mi się cyt."..niezbyt miłe w młodości..."(ha,ha!!).Zgodzam się z z nieufnością,wymaganiem od siebie i innych(czasem myślę, że przesadzam).Kiedy zobaczyłam na forum KOZIOROŻEC przypomniałam sobie,że za parę dni znowu będę starsza o roczek...Pozdrawiam!

  • Autor: jola_mm Data: 2006-01-03 14:10:52

    No to nie o mnie ale mam tatę i teściową koziorożca, to się na rzeczy znam
    Sama prawda i już.

Przejdź do pełnej wersji serwisu