Forum

Kuchenne porady

Czy ktoś jest w posiadaniu przepisu na drinki z uzyciem whiski PASSPORT SCOTCH?

  • Autor: seruś Data: 2006-01-03 12:23:17

        Dostalam ową butelczynę ,jest to ponoć jeden z lepszych trunkow jeśli chodzi o whiski ,ale nie mam przepisu na dobrego drinka  pozdrawiam:)i z góry dziekuje za okazana pomoc

  • Autor: Wróbelek Data: 2006-01-03 13:55:12

    Witam,
    nie znam się na tym, ale znalazłam coś przez google:

    http://sys21.de/viewtopic.php?p=20998&sid=cbac47df379a3493644496f316577a38

    Mam nadzieję że się przyda

    Pozdrawiam

  • Autor: aga9999 Data: 2006-01-03 14:11:39

    Whisky Pasport, to Blended Whisky, mieszanka 2 baz whisky, dojrzewa od 5 do 8 lat, charakteryzuje się bardzo bogatym aromatem. Dla amatorów whisky, mieszanie jej z czymkolwiek to profanacja.
    Jednakże niektórzy rozcieńczają ja wodą (byle nie z kranu! chlor i te sprawy wplyna negatywnie na smak) lub woda pod postacia lodu.
    Czasami miesza się whisky z coca-colą lub innymi napojami gazowanymi. Bleeee
    Ale trzeba sobie zadać pytanie to po co w takim razie pić whisky, jeżeli chce się zamaskować jej smak? można kupić dużo tańszą wódkę i "wzbogacać" jej smak colą, czy kawą, ale whisky?
    Ale nie będę świnia.. znalazłam link z koktajlami:
    http://www.scotchwhisky.net/cocktails/index.htm

  • Autor: seruś Data: 2006-01-04 12:22:34

     Serdeczne dzieki za okazaną pomoc:) niejestem znawca trunkow,a zwłaszcza whisky dla mnie to cos nowego,okazjonalnie spozywam coś niewielkiego ,a dobrego,ale to whisky wiem ,ze jest bardzo dobre ,ale samo bez dodania coli z lodem lub czegoś podobnego poprostu mi niesmakuje.Dzieki za opinie i pouczenie

  • Autor: Sweetya Data: 2006-01-04 15:29:11

    może naraże się amatorom whisky-ale popieram Cię Seruś-sama whisky smakuje jak bimber....;)))

  • Autor: seruś Data: 2006-01-04 17:01:04

    Dziękuje Ewcia :)i serdecznie Cie pozdrawiam buziaczkilola

  • Autor: Asiolek24 Data: 2006-01-04 22:59:22

    Ludku od kiedy ty pijesz hihi. no że herbatki to wiem, że kawkę waniliową to też wiem, że wiśniówkę tą dobrą to też wiem, łyk wina, szmpana nie znosisz, wódki nie lubisz.........Asiolek

  • Autor: seruś Data: 2006-01-06 13:33:35

    Ah mój Misiaczku kochany:) sorki ,ze nieodpisałam od razu,ale sama wiesz....tak tak herbatki i kawki waniliowe i cynamonowe,ale czasami ,tak naprawdę czasami coś mocniejszego ...i tak zostawiam sporo w kieliszku lub w innym szkle ,ale to -to mam po Tobie ludziku buziaczki

Przejdź do pełnej wersji serwisu