Forum

Rozmowy wolne i frywolne

urlop - gdzie bym chciala pojechac ??????

  • Autor: mtomy Data: 2006-01-17 11:48:37

    Hallo,

    siedze wlasnie w domu i patrze przez okno a tam taka byle jaka pogoda nie zima nie wiosna jednym slowem fujjjjjjjjjj (nie jak u marinika na zdjeciach) 
    i sobie tak mysle jak by to bylo fajnie byc gdzies na urlopie w cieplych krajach.
    Mi by sie np podobala np: australia tam bym chetnie pojechala ( jak by nie ta drobnostka finansowa)
     
    gdzie wy byscie pojechali jak byscie nie musieli patrzec ani na pienizki ani na czas ???? 

    ja bym chciala jak wyzej juz napisalam Australia ( ten piekny ryf koralowy ) 
    Floryda 
    Kalifrnia tez by mi sie podobala   a WY????


    Gdzie wy  byscie cheteni polecieli lub pojechali ????
    pozdrowienia 

    m tomy

     

  • Autor: smakosia Data: 2006-01-17 11:59:49

    Ojej, nie rób mi tego!!! Jak mogłaś poruszyć ten temat! Przecież zaraz zupełnie roztopię się w marzeniach. Siedzę w pracy a tu lepiej nie zaczynać takich rozmyślań, bo po mojej minie szybko się zorientują, że błądzę myślami :-)  Jest tak wiele miejsc, że nawet nie ma sensu zaczynać tej listy. A tak zupełnie realistycznie podchodząc do tematu, myśląc o urlopie mam przed oczami Czarną Hańczę na Suwalszczyźnie i siebie z moją "drugą połową" w kajaczku. Ech!

  • Autor: woila Data: 2006-01-17 23:05:31

    No, Smakosiu, widzę,że Cię na dobre "wzięło" z tą Czarną Hańczą! Ja napewno "zaliczę" spływ w wakacje ale jak już marzyć to dorzuciłabym jeszcze spokojne miejsce nad Morzem Sródziemnym...może Camargue.. Pozdrawiam!

  • Autor: lenkowicz Data: 2006-01-17 12:32:24

    ludzie maja to do siebie, ze zawsze chca byc tam gdzie ich nie ma:D.. tak mi sie zycie ulozylo, ze czesto jezdze i dochodze do 1 wniosku, ze wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej :))))

  • Autor: Wróbelek Data: 2006-01-17 16:22:48

    zgadzam siez tobą w 100%.
     Ja swego czasu często wyjeżdżałam, zwiedziłam chyba pół Europy ale......wszędzie dobrze ale w domu najlepiej:))))
    Mimo, że to były wspaniałe i niezapomniane podróże i gdybym mogła to z przyjemnością znowu gdzieś bym się wybrała(tak mi tęskno do górkich wycieczek teraz), ale z równą przyjemnością potem wracam do domu.

  • Autor: Gusia Data: 2006-01-17 13:29:13

    Ja to bym w ogóle na urlop chciała iść, a nie aż wyjechać

  • Autor: inka Data: 2006-01-17 17:16:47

    moje marzenie to Chiny, Indie i Mauritius - tylko marzenie , bo gdybym nawet miała na takie podróże(np.6 w totolotku) to już teraz bym nie pojechała (z wiekiem dostałam strachu przed takimi podróżami) a teraz marzę ,żeby być nad naszym morzem lub w jakimś spokojnym zakątku nad jeziorami (latem) a zimą to najlepiej w domu i z okna patrzeć na piękną zimę - irenka

  • Autor: kamilka Data: 2006-01-17 16:51:59

    No jak to gdzie.Tam gdzie morze sloneczko i ciepluski piasek.Te pogoda mnie wykancza.Najlepiej to bym pojechela do Egiptu ,i zostala bym tam az u nas skonczy sie ta brzydka, zimna ,wstretna pogoda.Pomazyc dobra zecz.

Przejdź do pełnej wersji serwisu