Forum

Kuchenne porady

Mikrofalowka - poradzcie

  • Autor: MISIAK33 Data: 2006-01-31 16:20:26

  • Autor: MISIAK33 Data: 2006-01-31 17:03:20

    Chcę kupić mikrofalowkę,ale nie wiem na jaką się zdecydować.Liczę na wasze doświadczenie.Zastanawiam się nad :WHIRPOOL MAX 18,SAMSUNG GE87L I LG MB4384BCS.Może ktoś z was zna te modele?Czekam na wasze opinie.

  • Autor: messua27 Data: 2006-01-31 18:24:06

    Witaj! Ja mam mikrofalówke SAMSUNG CE2974T używaż jej od 5 lat praktycznie codziennie jest to mikrofalówka z grilem, ma kilka mozliwości tzn. gril + gotowanie, sam gril, rozmrażanie, rozmrażaniwe z możliwością ustawienia na prezejście na gotowanie, sprawuje mi się super zarówno grill jak i gotowanie nawet raz na spróbę piekłam w niej ciasto z owocami i wyszło super. Tak że polecam Samsunga na temat innych modeli nie wypowiadam się bo nie miałam z nimi styczności. Pozdrawiam messua27

  • Autor: MISIAK33 Data: 2006-01-31 20:30:26

      Użytkownik messua27 napisał w wiadomości:
    > Witaj! Ja mam mikrofalówke SAMSUNG CE2974T używaż jej od 5 lat praktycznie
    > codziennie jest to mikrofalówka z grilem, ma kilka mozliwości tzn. gril +
    > gotowanie, sam gril, rozmrażanie, rozmrażaniwe z możliwością ustawienia na
    > prezejście na gotowanie, sprawuje mi się super zarówno grill jak i gotowanie
    > nawet raz na spróbę piekłam w niej ciasto z owocami i wyszło
    > super. Tak że polecam Samsunga na temat innych modeli nie wypowiadam się bo
    > nie miałam z nimi styczności. Pozdrawiam messua27


     
                      Jaki masz gril?Kwarcowy czy konwencjonalny,o jakiej mocy i czy posiada funkcję opiekania na chrupko?
                                                        pozdrawiam.

  • Autor: perdii Data: 2006-01-31 18:49:03

    Posiadam mikrofalówki (dwie).jednak mało moge doradzić ponieważ praktycznie ich nie uzywam . Poprostu nie lubię jedzenia przygotowanego w mikrofali . Żartobliwie mawiamy ,że mikrofalówka jest żeby sąsiedzi wiedzieli ze mamy bo taka jest moda.Mam dużo czasu więc  wolę tradycyjnie przygotowywać posiłki. Nawet nie używam jej do rozmrażania,podgrzewania itp.Właściwie pisząc teraz zastanawiam się po co zajmuje mi miejsce w kuchni. Może to jednak snobizm. Chyba je komuś "wcisnę".Będzie trzeba poszukać  potrzebujących rodzin.

  • Autor: inka Data: 2006-01-31 20:43:26

    hahahahahaah- moja synowa trzyma dokumenty w mikrofalówce, więc nie mów ,że jest całkiem niepotrzebna

  • Autor: pandora Data: 2006-01-31 22:33:36

     Dwa lata temu, z okazji rocznicy ślubu, zostaliśmy uszczęśliwieni mikrofalówką - model był mocno wypasiony a i gabaryty niemałe. Darczyńcą był teść (mój), który uwielbia robić prezenty, najlepiej okazałe i drogie, za to przeważnie zupełnie nieprzemyślane pod kątem praktyczności oraz ewentualnych gustów obdarowanego.
     Ha! To była scena! Wszedł kipiąc dumą do kuchni. Postawił pudło na stole (zajęło ponad połowę). Usłyszał moje stęknięcie, którego powodem nie był zachwyt...
    I zdobył się wreszcie na odrobinę trzeźwego spojrzenia...Nie mam w kuchni ani grama miejsca na takie ustrojstwo...(a nawet gdybym miała, nigdy bym sobie mikrofali nie zawinszowała).
     Maszynerię wymieniliśmy w sklepie na nową kuchenkę.
    W zeszłym roku dostaliśmy komplet obiadowo - deserowy. Mam już dwa...(oprócz tego).
     Za tydzień znów mamy rocznicę ślubu. Zdam relację, pośmiejemy się.
    p.

  • Autor: dorime Data: 2006-01-31 22:52:46

    ponad dwa tygodnie temu też kupiliśmy sobie mikrofalowkę i już dzisiaj mogę powiedzieć ,że byl to dobry pomysl .Obaj z mężem pracujemy na zmiany i już teraz widzę ile spraw to ulatwia jak narazie tylko odgrzewamy obiadki ale nasz syn 10-latek zaczął już robić inne rzeczy typu chlebek z serkiem,mleko do płatek podgrzewa .Mamy Samsunga z grillem ale grilla jeszcze nie sprawdzałam.Myślę ,że był to dobry  pomysł żeby  kupić. Polecam.

  • Autor: basia19 Data: 2006-01-31 20:05:21

    Witam! Ja mam już mikrofalówkę ok. 8 lat firym "Daewoo" i muszę przy znać że jestem z niej bardzo zadowolona (bez grila, bo nie chciałam z grilem). Jeżeli pracujesz to naprawdę bardzo jest przydatna, ja kupiłam mikrofalówkę jak pracowałam i tak samo pytałam koleżanek (które już wtedy posiadały mikrofalówki) o opinię, więc na 3 czy 4 opinie to byłyodpowiedzi "a po co ci to nie warto wydawać pieniędzy, ja i tak jej nie używam it." tylko jedna, jedyna z koleżanek powiedziała mi, że ona jest bardzo zadowolona ze swojej mikrofali, bo jak jest w pracy to nawet obiad dzień wcześniej przygotowany wystarczy nałożyć na talerz, łącznie z twardym sosem i z mikrofali po 3 min. wyciągasz gotowy do spożycia i gorący obiad ale mam sobie zrobić jak uważam, więc posłuchałam tej jednej i kupiłam i jestem jej bardzo wdzięczna za podpowiedź. Teraz już nie pracuję i mikrofala nie jest już tak w użytku jak była,ale i tak bardzo mi smakują np. hot-dogi, albo chleb z żółtym serem właśnie z mikrofali. A jeżeli chodzi Ci o marki to niestety nic Ci nie mogę podpowiedzieć, bo ostatnio mam pecha, jak kupiłam coś z renomowanej firmy "Sony" to niestety od razu w domu pożałowaliśmy tego zakupu i do dziś mamy z nim problemy, no ale to już inna sprawa. Ja tak szczerze mówiąc jak kupowałam mikrofalę to się wcale nie zastanawiałam nad firmą, poprostu kupiłam tą która mi najbardziej odpowiadała z wyglądu i funkcji.Pozdrawiam i życzę dobrego zakupu.

Przejdź do pełnej wersji serwisu