Forum

Rozmowy wolne i frywolne

nareszczie!!!

  • Autor: kasia74 Data: 2006-02-02 10:27:02

    No i doczekałam się! Wybrałam się dzisiaj rano z synkiem do sklepu, chodzę sobie po tym sklepie aż tu ...nagle patrzę i niedowierzam. Z półki patrzy na mnie słoik z majonezem- ale jakim? KIELECKIM!!!! W Stargardzie Szczecińskim pojawił się ten z wszech stron zachwalany majonez! Oczywiście, że kupiłam i dobrawdy jest rewelacyjny!

  • Autor: smakosia Data: 2006-02-02 11:37:47

    No, no... Skoro jest w Stargardzie to może wreszcie pojawi się w Szczecinie. Ja też bym chciała sprawdzić co to za cudo :-)

  • Autor: kasia74 Data: 2006-02-02 12:19:01

    Dokładnie w Kauflandzie.

  • Autor: Cewa2 Data: 2006-02-02 12:40:01

    Smakosiu, jeśli sobie życzysz mogę wysłac pocztą

  • Autor: smakosia Data: 2006-02-02 12:47:30

    Koniecznie, oj koniecznie! :-))) A najlepiej to w postaci sałatki jarzynowej. No wiesz, taki majonez z załącznikiem

  • Autor: Cewa2 Data: 2006-02-02 12:59:42

    Jeśli poczekasz do października to ci wyślę jako załącznik do majonezu warzywka z mojego ogródka ... poezja!!

  • Autor: smakosia Data: 2006-02-02 13:04:23

    OK! To jesteśmy umówione

  • Autor: monami9 Data: 2006-02-02 13:22:28

    Oj ale mi naobiłyście smaka, chyba sobie zrobię sałatkę bo chodzi za mną ten majonez kielecki.

  • Autor: Cewa2 Data: 2006-02-02 15:47:00

    To jest to cudo, o którym mówimy:

  • Autor: dorime Data: 2006-02-02 15:55:25

    u nas też bardzo długo gościły winiary ale od kiedy spróbowaliśmy Kielecki..... to ten drugi wcale nie jest aż taki dobry ale nie jest też zły

  • Autor: kasia74 Data: 2006-02-02 16:32:50

    Smakosia to tak trochę głupio- po co ktoś ma Ci wysyłać z daleka majonez skoro ja blisko mieszkam. 28. 02 będę w Szczecinie na ul.Wojciecha w szpitalu na kontroli z dzieckiem to może przyjdziesz i przekaże Ci . Bo w Szczecinie nie ma chyba kauflandu.

  • Autor: jasia Data: 2006-02-02 23:48:20

    Oj nie ma . Ja nie widziałam.
    Ale ja mam sposób , robię sama majonez.
    Zresztą tak rzadko go używam.
    Smakosiu, ale jeżeli tobie tak bardzo zależy , to popatrzę w Policach, a nóż, a widelec.
    jasia

  • Autor: smakosia Data: 2006-02-03 08:28:11

    Użytkownik kasia74 napisał w wiadomości:
    > Smakosia to tak trochę głupio- po co ktoś ma Ci wysyłać z daleka majonez skoro
    > ja blisko mieszkam.  28. 02 będę w Szczecinie na ul.Wojciecha  w
    > szpitalu na kontroli z dzieckiem to może przyjdziesz i  przekaże Ci .
    > Bo w Szczecinie nie ma chyba kauflandu.

    Kasiu myśmy tylko sobie tak żartowały z tym wysyłaniem majonezu :-) Tak jak Ty uważam, że to oczywiście byłaby głupota z mojej strony prosić o tego rodzaju przysługę. Nie ukrywam, że jestem ciekawa smaku tego 'cudeńka" Kieleckiego, ale z pewnością nie będę robiła koło tego aż takiego zamieszania. Jestem przekonana, że już niedługo pojawi się na szczecińskich regałach - dobry towar sam się reklamuje i szybko zapełnia kolejne półki. Miło mnie zaskoczyłaś swoją propozycją i nie ukrywam, że gdyby to było np. jakieś ważne lekarsto, to z pewnością bym skorzystała z Twojej propozycji. Na majonez jednak poczekam aż trafi na nasz szczeciński rynek i jak tylko go spróbuje zaraz napiszę o swoich odczuciach smakowych :-) Jeszcze raz dziękuję za bezinteresowną chęć pomocy. To naprawdę bardzo miłe. Pozdrawiam ciepło i życzę aby Wasze kontrolne spotkanie w szpitalu wypadło bardzo pomyślnie. Zasyłam :-)))

    Jasiu, Tobie też serdecznie dziękuję za dobre chęci i życzę miłego dnia już od samego rańca :-) ( bardzo sympatyczna osoba z Ciebie, wiesz...? ) :-)))

  • Autor: bahus Data: 2006-02-03 00:06:05

    A czy ktoś z Was próbował kiedyś majonezu poznańskiego "Pegaza"? Kielecki przy nim O D P A D A. Nasz majonez już trwa na rynku (w niezmienionym smaku) ok 30 lat....a może i dłużej. Kielecki...mógłby mu czyścić buty
    Bahus

  • Autor: inka Data: 2006-02-03 00:55:54

    najlepszy jednak kielecki - ale jak będę w Poznaniu to spróbuje "Pegaza" , bo u nas nie dostane takiego - a kielecki jadles kiedyś?

  • Autor: Cewa2 Data: 2006-02-03 09:21:15

    No wiesz...z tym czyszczeniem butów...

Przejdź do pełnej wersji serwisu