Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Są chwile kiedy zupełnie nie wiemy na co mamy chęć

  • Autor: misiomumy Data: 2006-02-03 15:46:01

    i buszujemy po lodówce tak,że o  mało rąk sobie nie odmrozimy.Zdarza wam sie coś takiego?Po co w takich sytuacjach sięgacie najchetniej,czy macie awaryjne jedzonko?Ja na ten przykład zawsze chetnie zjem chlebek z maslem i pomidorem,nawet teraz kiedy pomidory nie są smaczne a za to drogie uwielbiam je. 

  • Autor: klarax Data: 2006-02-03 15:52:53

    Trippa al sugo, czyli flaki po parmeńsku - właśnie wtrząchnąłem trzy ostatnie puszki (doprawiając imbirem i marjankiem) i muszę jutro dokupić kilka paletek.

  • Autor: pandora Data: 2006-02-04 21:01:36

    Oj, Klarax, Klarax, jakiś Ty niewdzięczny doprawdy. A przyprawę "Zbójnicką" próbowałeś? Byłaby jak ulał. Prosiłam, żebyś mi napisał, czy dobre wg Ciebie, ale dziad się większego odzewu doczekał...
    p.(m.)

  • Autor: maniuś Data: 2006-02-03 16:22:26

    Użytkownik misiomumy napisał w wiadomości:
    > i buszujemy po lodówce tak,że o mało rąk sobie nie odmrozimy.Zdarza wam
    > sie coś takiego?Po co w takich sytuacjach sięgacie najchetniej,czy macie
    > awaryjne jedzonko?Ja na ten przykład zawsze chetnie zjem chlebek z maslem i
    > pomidorem,nawet teraz kiedy pomidory nie są smaczne a za to drogie uwielbiam
    > je.

    A ja w takich wypadkach sięgam po chlebek ze smaluchem do tego cebulka i skrapiam magą
    pozdrawiam i proponuje

  • Autor: inka Data: 2006-02-03 16:55:48

    hahahahah  jak tak samo , jeszcze odrobinka soli

  • Autor: inka21 Data: 2006-02-03 17:16:01

    maniuś- wyprzedziłeś mnie ,ja chcailam to wlasnie napisac, pozostaje jeszcze 1 opcja - ryby na nie zawsze mam ochotę ,pozdrawiam żarłocznych inka21

  • Autor: EWA007 Data: 2006-02-03 21:22:41

    Zgłaszam się do klubu!!!!

Przejdź do pełnej wersji serwisu