Forum

Rozmowy wolne i frywolne

szanowni moderatorzy

  • Autor: zwierz Data: 2006-02-08 21:32:04

    prosze mi powiedzieć kto ma możliwość( myślę że wy) ingerowania w wypowiedzi użytkowników forum i zmieniania liter lub słów w wypowiedziach, co zmienia sens tego o czym się pisze

  • Autor: zwierz Data: 2006-02-08 22:02:12

    może jutro się dowiem

  • Autor: jasia Data: 2006-02-08 22:15:00

    Zwierz, nie denerwuj się, ja twoją wypowiedź czytałam wcześniej i zrozumiałam jej przesłanie.
    Pewnie inni też czytali.
    To  przecież nie ma aż takiego znaczenia, by wszczynać alarm.
    Chyba, że to żart.
    Mam taką nadzieję.
    jasia

  • Autor: Ana2005 Data: 2006-02-09 00:10:14

    A ja nie moge znalezc swojego watku o gotowaniu obiadow, ktory dodalam wczoraj. Dzisiaj wrocilam z pracy, chcialam poczytac i nie ma, wcielo, czy to mozliwe, czy nie potrafie znalezc?

  • Autor: bahus Data: 2006-02-09 00:20:56

    napewno nie możesz znaleźć, czasami wątki są przenoszone do innych działów, poszukaj
    Bahus

  • Autor: bahus Data: 2006-02-09 00:18:33

    Administratorzy i moderatorzy mają taką możliwość i obowiązek.... ja czasami ingeruję poprawiając rażące błędy ortograficzne, ale robię to rzadko. (patrz regulamin)
    Bahus

  • Autor: dada Data: 2006-02-09 08:23:38

    Zwierz ma troszkę racji, jeśli chce Ci się poprawiać błędy ortograficzne ,to albo rób to zawsze , albo wcale.O ile pamiętam ,to była już tu kiedyś dyskusja na temat błędów ortograficznych, muszę przyznac ,że mnie też one denerwują, ale staram się nie zwracać na nie uwagi. Zbytnia ingerencja chyba raczej szkodzi niż pomaga. Bardzo łatwo urazić czyjeś uczucia,tym bardziej ,że ta osoba może mieć problem zwany dysgrafią. Poza tym wyszło na to ,że Zwierz napisał tak celowo :D. Czasami też, pomimo błędów ortograficznych, takie osoby mają więcej ciekawych rzeczy do powiedzenia , niż te ,które wypowiadają się poprawnie gramatycznie , stylistycznie i ortograficznie :)Pozdrawiam :)

  • Autor: Kika2 Data: 2006-02-09 12:20:58

    Czytałam wiele wątków na temat błędów ortograficznych,myślę że ten problem(a widzę że wiele osób to drażni) powinno się raz załatwić w sposób prosty chyba ? można do paska formatowania dodać sprawdzanie pisowni i problemu by nie było.Pozdrawiam

Przejdź do pełnej wersji serwisu