Forum

Rozmowy wolne i frywolne

dekoracja samochodu na ślub

  • Autor: ella Data: 2006-02-17 09:35:20

    mam zadanie udekorować samochód wiozący młodą parę do ślubu. może ktoś to już robił lub widział coś oryginalnego?

  • Autor: tina Data: 2006-02-17 10:22:58

    Witam!
    Proponuje pójść do jakiejś dobrej kwiaciarni i zapytać sie ile kosztuje dekoracja samochodu oraz czy mają jakieś katalogi lub zdjęcia. Najzwyczajniej w świecie trzeba udać zainteresowanie, a tak naprawdę znaleść inspirację i podpatrzeć jak robia to profesjonalisci. Wcale nie jest to trudne np. można zakupić kilka małych różyczek, jakieś liście. Wszystko to trzeba dociąć, ładnie kokardą zwiazać i przywiązać dekoracyjnie do klamek ( nie moze to być za duże, myśle, że trzy małe różyczki na klamkę wystarczą). Albo zakupić w hurtowni z kwiatami kilkanaście pęczków "margaritek" (chyba tak się nazywają) przywiązać do klamek, a z reszty odciąć same kwiatuszki i przykleić na tasme dwustronną do maski i bagażnika np. w kształcie serca. Pamiętaj jak będziesz coś przyklejała do samochodu trzeba najpierw te miejsca odtłuścić ( najlepiej też, aby auto było tylko wymyte i nie woskowane, wtedy wszystko pójdzie łatwiej). Załączam zdjęcie mojego auta ślubnego, ale nie wiem, czy coś podpatrzysz, bo jednak z daleka zdjęcie było robione. Pozdrawiam i życze powodzenia Tina.


  • Autor: emiloos Data: 2006-02-17 11:12:13

    Mnie osobiście bardzo się podoba obklejenie całego samochodu kwiatami margaretek tak co ok 20 cm różnie porozrzycanych. Widziałam coś takiego i wyglądało to tak uroczo, że nie mogliśmy oderwać wzroku. Bardzo ładnie to wygląda.

  • Autor: till Data: 2006-02-17 19:49:04

    Ja widziałam ciemnogrananatowe auto z poprzyklejanymi zółtymi gerberami , tak jak to opisała Emi . Wygląda zabawnie i na pewno jest dużo mniej zadęcia niz przy tych bukietach /wieńcach/kaskadach. Pozdrawiam

Przejdź do pełnej wersji serwisu