Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

karnityna

  • Autor: viola68 Data: 2006-02-18 09:14:38

    witam wszystkich
    czy ktos może zarzywał karnityne i czy mu pomogła schudnąc bo słyszałam że pomaga

  • Autor: Aleex Data: 2006-02-18 09:31:08

    karnityna pomaga wyłącznie podczas treningu. Zażywasz ją na ok 20 minut przed planowanymi ćwiczeniami. Wtedy rzeczywiście pomaga - przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej podczas wysiłku. Jeśli nie ćwiczysz, trochę szkoda pieniędzy.

  • Autor: rynia2 Data: 2006-02-18 10:25:22

    Karnitynę poleciłabym     osobom które ćwiczom, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.Ja osobiście zażywałam karnitynę, ale wogóle nie ćwiczyłam i waga była cały czas taka sama. SZkoda pieniędzy.

  • Autor: Shakira Data: 2006-02-18 18:55:12

    Mi osobiście wydaje się,że żadne cudowne środki nie pomagają przy utracie wagi. Karnityny też to pewnie dotyczy. Jedyny skuteczny sposób na dietkę to jeść mniej, jak najmniej tłuszczy, zero słodyczy. Można się za to warzywkami bez opamiętania opychać :) No i koniecznie trzeba ruszyć swoje kochane ciałko :D Kilka tygodni takich wyrzeczeń i wyglądasz jak siostra bliźniaczka jakiejś Angeliny Jolie czy innej seksbomby :) Wypróbowałam na własnej skórze,więc wiem co mówię :D Wniosek? Zamiast wydawać forsę n karnitynę kup karnet na basen i odwiedź warzywniak ;) Powodzenia!!!!!!!!!!!!!

  • Autor: aga9999 Data: 2006-02-18 22:24:58

    Karnityna dziala tak ze wiaze tłuszcze w zwiazki ktorych nie da sie przyswoic takze z zalozenia jest ok i akurat cwiczenia nie maja nic do rzeczy jesli chodzi o karnityne, a sa istotne jesli chodzi o odchudzanie.
    Najlepiej kwestie odchudzania przedyskutowac ze specjalista, ktory zrobi odp. badania i wybierze najlepsze rozwiazanie dla Ciebie. najlepsze i najzdrowsze.

  • Autor: viola68 Data: 2006-02-19 11:06:20

    WITAM 
    JA NIE MAM WIELKIEJ NADWAGI TYLKO OKOŁO 5 KG  CHODZĘ NA SIŁOWNIE MNIEJ JEM I CHCIAŁAM SOBIE DOPOMOŻ  W SPALANIU TŁUSZCZYKU
    DLATEGO PYTAM O KARNITYNE  BO TO ŻE NIA MA NIC DARMO TO JA WIEM
    POZDRAWIAM VIOLA68

  • Autor: Beata:) Data: 2006-02-23 12:48:45

    Witaj myslę że powinnaś spróbowac i przekonać się na własnej skórze.Ja też kupiłam sobie L-Karnitynę i Chrom Organiczny (jest nie drogi i bez recepty), po którym nie chce się tak jeść. Zamierzam zacząć ćwiczyć i zarzywać karnitynę zobaczymy rezultaty. Pozdrawiam

Przejdź do pełnej wersji serwisu