Forum

Rozmowy wolne i frywolne

W Starym Kinie....!!!!!!

  • Autor: kamaxyz Data: 2006-02-21 13:59:16

    ostatnio z wielkim zainteresowniem ogladam "Wojna domowa" - dla mnie to film -- serial super!!!świetne kreacje Pana Rudzkiego,Pani Janowskiej czy Pani Kwiatkowskiej , a słynne powiedzenie Pana Stępowskiego -"zbieram suchy chleb dla konia" porostu mnie rozbraja. z przyjemnościa ogladam
    Jak moi mili wspominacie odkurzone stare filmy, i czy z checią je oglądacie
    Z przyjemnościa poproszę o...np"Na kłopoty Bednarski", czy "Doktor Ewa"albo ....... no właśnie na co mamy ochotę na jaki film???????
    pozdrawiam cieplutko
    kamaxyz

  • Autor: niutka Data: 2006-02-21 14:40:34

    A ja z chęcią obejrzałabym Bonanzę, czy konia który mówił- to ja mister Ed-czy jakoś tam. Oj dawno to było....Aha, a na dobranoc Balbinę . Pozdrówka niutka :)))

  • Autor: till Data: 2006-02-21 14:40:58

    Ja to może podchodzę do sprawy bez większego nabozenstwa , ale mój Mąż ... Janosik , Alternatywy , Czterej Pancerni ... dwudziesty raz, to dwudziesty ! A co!
    Ale zaraz , zaraz ... Dom to ja bym jednak chętnie obejrzała . No i ta muzyka....

  • Autor: angela Data: 2006-02-21 14:49:52

    Chętnie obejrzałabym raz jeszcze Polskie Drogi.

  • Autor: marinik Data: 2006-02-21 16:48:47

    a ja podam dla odmiany film, ktorego nie trawie. Pewnie wielu osobom podpadne, bo to kultowy MIS. Wcale mnie nie smieszy i niepotrafie sie nim zachwycic. Smutno mi jak czasem widze seny misiowe

  • Autor: Sweetya Data: 2006-02-21 16:52:17

    Ja również nie trawię ,,Misia'',nie podoba mi sie też ,,Co mi zrobisz jak mnie złapiesz''...
    Ale bardzo lubię-,,Nie lubie poniedziałku'', ,,Zmienników'' , ,,Alternatywy4'', ogólnie dobre polskie komedie....

  • Autor: Sweetya Data: 2006-02-21 17:02:33

    Muszę to dopisać-koniecznie jeszcze przedwojenne filmy ze ,,Starego Kina''-z A.Dymszą czy E. Bodo...Po prostu uwielbiam.
    No i koniecznie Szczepcio i Tońcio;)))

  • Autor: jasia Data: 2006-02-21 18:59:03

    Rodzinę Połanieckich - mogłabym oglądać na okrągło. Marynia i Pan Stach....
    jasia

  • Autor: inka21 Data: 2006-02-21 19:18:38

    "Doktor Wilczur", "Janosik","4 pancerni i pies", "Cywil", Polskie drogi", "wakacje z duchami","Podróż za 1 uśmiech", "Tolek banan""Przygoda na Mariensztacie"

  • Autor: till Data: 2006-02-21 19:20:28

    Tylko może Pana Stacha trochę inaczej przeczesać... nigdy nie mogłam zaakceptować tego centralnego loka gigant...
    Piękna muzyka i tutaj . Pani Nehrebecka to chyba już na zawsze na drugie będzie miała Marynia P.

  • Autor: jasia Data: 2006-02-21 20:16:41

    Nawet jan Serce, mówiąc do Nehrebeckiej nawiązywał do Maryni....(szczegółów nie pamiętam)
    może ktoś przybliży ? - och ta skleroza....!!!!!
    jasia

Przejdź do pełnej wersji serwisu