Forum

Gawędy o jedzeniu

nie wiem czy to dobry pomysł.......

  • Autor: inka21 Data: 2006-03-06 14:05:43

    ALE pomyślałm sobie ,ze mozna by na naszej stronce wprowadzić nowy post, watek - kurcze nie wiem jak to  fachowo nazwać ,w ktorym nasi poeci mieli by pole do popisu , można by go np. nazwać "poezja" lub "poezja i proza",lub .. no właśnie napiszcie czy podoba wam sie ten pomysł i jaką proponowalibyście jego nazwę ewentualnie. inka21

  • Autor: Janek Data: 2006-03-06 15:04:08

    Mogę tylko powiedzieć, że "rozmowy wolne...." nie spełniają tej roli, to trochę insza inszość...
    Ogólnie..to "podobi mi sie".Zacznę chyba "tworzyć".

  • Autor: dada Data: 2006-03-06 15:06:17

    Mnie się wydaje,że do tego właśnie służy "Galeria ", do przedstawiaia własnej twórczości , tam mogą być i wiersze i proza, zdjęcia, obrazy, itp. Ale oczywiśnie nie znaczy to ,że jestem przeciwna założeniu osobnego "działu" na poezję lub prozę, być może okaże się ilu tu jest zdolnych ludzi... :):):)

  • Autor: marinik Data: 2006-03-09 20:48:36

    tylko jak tam muzyke wstawic ????????????????

  • Autor: Wróbelek Data: 2006-03-09 22:46:37

    Galeria mi się kojarzy raczej z miejscem gdzie się wlepie jednak zdjęcia, a poezja jest pisana i nikt nie będzie robił zdjęć wierszą. Ale to tylko taka moja myśl.

  • Autor: sael Data: 2006-03-06 21:35:29

    Ineczko, moim skromnym zdaniem uwazam ten pomysl za bardzo dobry, dedykuje Ci wiec möj wiersz pod tytulem " Zapach ziemi"

    Co noc mi sie snia,
    syta zielenia lak-dzieciece lata.
    I tak jak w locie ptak preze ramiona
    i wiatrem pedzona,tuz,tuz nad ziemia,
    nad ziemia szybuje,
    ku sloncu sie pne,
    ku niebu wzlatuje.

    Patrze jak kolysze sie zboze,
    liliowieja chwasty na lesnym ugorze,
    i pokrzywy w rowach sie panosza,
    a trawa syta ranna rosa,
    w sloncu srebrzyscie sie mieni.
    I co noc we snie mnie odurza,
    i co noc we snie mnie nasyca;
    Zapach, zapach tej Ziemi

  • Autor: inka21 Data: 2006-03-07 10:42:46

    matko kochana  dziękuję za dedykację - toż ty artystka jesteś!!!pięknie napisałaś,ciekawa jestem czy do Pampasa, Bahusa i innych wielkich tej stronki dotarło,że posiadamy tu skarby jeszcze nie odkryte i,że pora ułatwić  im mozliwośc okazania swej twórczości w calej krasie .
    Malo osób wypowiedzialo sie na zadane przeze mnie pytanie,czy to oznacza ,że nie chcecie nowego dzialu? ,że nadal będziemy czytać takie perełki w innych działach? i wyszukiwac w razie pomocy w wyszukiwarce?, szkoda, milam nadzieję,że powstanie coś na zasadzie "księgi wierszy" do której zawsze bez trudu mozna w każdej chwili zajrzeć i poczytać. pozdrawiam milóśników poezji inka21

  • Autor: sael Data: 2006-03-07 14:30:55

    To znowu ja , sael, ciesze sie ze möj skromny wiersz zyskal Twoje uznanie. Ja pisze na niemieckiej klawiaturze wiec trzeba sie troche domyslac, mieszkam w Austrii i niestety nie mam innego wyjscia. Co do Twojego pomyslu, to uwazam go za naprawde udany. Czasami chcielibysmy komus cos powiedziec inaczej niz wszyscy, owszem ,w ksiegarniach pelno jest poezji do kupienia, ale taki wiersz , mozna powiedziec - prywatny, to zupelnie cos innego. No trudno jezeli nie ma chetnych, nic na to nie poradzimy.Jakis polski poeta (juz nie wiem kto) napisal kiedys " Przyjda takie czasy, kiedy zamiast chleba, poezji nam bedzie bardziej trzeba"Nic dodac, nic ujac. Pozdrawiam wszystkich cieplo. Inka szczegölnie Ciebie- Ciao!!!

  • Autor: ABA Data: 2006-03-07 18:06:03

    Ineczko jestem po Twojej stronie. Zawsze masz bardzo dobre pomysły.
    Uważam, że nalezy wprowadzić proponowany dział. Zauwazyłam,że jest sporo osóbo poetyckich talentach. A ile jeszcze sie nie ujawniło?

  • Autor: inka21 Data: 2006-03-08 20:02:36

    szkoda ,ze tak malo osób jest tym zainteresowanych, pozdrawiam inka21

  • Autor: Wróbelek Data: 2006-03-08 23:56:56

    możę równie żadko jak ja zaglądają do tego działu forum:)))

    Mnie się pomysł bardzo podoba, i napewno byłoby to udogodnienie jak się chce poczytać wiersze artystów-poetów z WŻ nie trzeba by latać po wszytkich wątkach tylko w jednym miejscu możnaby je było pięknie zgromadzone znaleść.

    Ja jestem za. Mimo, że sama nie tworże lubie czytaćWasze wiersze:))

    Pozdrawiam

    Ania

  • Autor: till Data: 2006-03-08 21:44:21

    Inka , bo wszyscy poszli powyciągać z szuflad swoje wiersze :)))).
    Pomysł dobry . Pozdrawiam

Przejdź do pełnej wersji serwisu