Forum

Rozmowy wolne i frywolne

lniania posciel

  • Autor: Maddalena Data: 2006-03-18 08:46:36

    dlaczego posciel lniana jest taka droga?!??!
    W Niemczech kosztuje ok.300Euro (dwie poszewki na poduszki, jedna na koldre), a ja potrzebuje dwa takie komplety.
    A moze w Polsce jest taniej? MOze ktos sie na tym zna?
    Dzieki.

  • Autor: Rosa Data: 2006-03-18 10:48:05

    o matko kochana -napewno 300 bo choć w polsce nie jest tanio to za takie pieniądze to chyba byś kupiła pełen komplet tzn-łożko + kołdra +poduszki + pościel

  • Autor: klarax Data: 2006-03-18 12:03:25

    Coś Ci się przywidziało: ok. 150 Euro; chyba że chcesz kupić w Manufaktum.
    Drogie, ponieważ lniana pościel to nie są dwie sfastrygowane ze sobą płachty materiału, a staromodnie (czytaj: starannie) wykończona bielizna pościelowa, tak by jak najmniej odczuć deformacje przy zbieganiu się materiału podczas prania. No i są to najczęściej wysokogatunkowe lny a nie polyester. Wytrzymują o wiele dłużej bez utraty jakości niż jersey z wyprzedaży.

  • Autor: Maddalena Data: 2006-03-18 13:43:02

    no niestety klarax, nic mi sie nie przywidzialo;(, ta posciel kosztowala 300, firmy nie podam, bo nie zwrocilam na to uwagi.

  • Autor: halisa Data: 2006-03-18 13:52:06

    Ostatnio kupiłam pościel bawełna + len haftowaną za 59'90 w real-u. Bardzo ładna , ale jest tak sztywna, że nie wiem jak to będzie ze spaniem w niej. Namoczyłam, dodałam płynu zmiękczającego i nic. Tak więc nie bardzo jestem zadowolona. Może jednak jest na nią jakiś sposob?

Przejdź do pełnej wersji serwisu