Forum

Rozmowy wolne i frywolne

jest mi smutno i to potwornie smutno

  • Autor: kamaxyz Data: 2006-03-23 14:32:30

    bardzo,ale to bardzo

    gdzie jest Inka 21 - kochana odezwij się, nie mogę bez Twoich cennych rad Ewelinko proszę!!!!!

    gdzie jest Kropka 1976- to jest do niewytrzymania dlaczego uciekacie z forum!!!!

    gdzie jest Caritka, a kto mi pomoże przy pieczeniu koszyka wiekanocnego????????????

    gdzie jest Asiolek no nie!!!!!!!!! asiolku odezwij się proszę!!!

    mariniku ---- gdzie no gdzie jesteś!!!!!a gdzie słynne siup!!!!

    borgia
    klio
    wracać pora

    proszę proszę
    bo będę ryczeć

    agulinko proszę zrób coś zrób, tak smutno jest bez nich



    mój apel kto poprze-proszę!!!!!!
    kamaxyz

  • Autor: marinik Data: 2006-03-23 14:56:16

    MELDUJE SIE MELDUUUJEEEEEEEEE !!!
    Siup - za wiosne i za dobre samopoczucie.
    No i prosze mnie jednoczesnie usprawiedliwic z nieobecnosci przyszlotygodniowej- mam wyjazd sluzbowy.

  • Autor: kasia74 Data: 2006-03-23 15:51:28

    Popieram: ..gdzie oni są?! Wracajcie proszę mi też Was brakuje.

  • Autor: Duniasza Data: 2006-03-23 18:06:30

    Ja też tęsknie....Choć i mnie długo nie było, to po powrocie chciałabym widzieć wszystkich w komplecie.

  • Autor: lajan Data: 2006-03-23 18:20:49

    Uśmiechnij się



    Młode małżenstwo postanowiło przenieść się na wieś i zacząć hodować świnie. Na początek kupili 12 prosiaków, ale okazało się , że wszystkie są rodzaju żeńskiego. Aby je zapłodnić postanowili zawieźć je do sąsiada który miał dużo knurów. I tak zrobili. Załadowali je na przyczepę, zawieźli a tam w wiadomy sposób świnie spedziły cały dzień. Przy odjeździe małżenstwo zapytało doświadczonego sąsiada, po czym można poznać ze świnie są już zapłodnione?
    - O to łatwo poznać. Trzeba tylko patrzeć, czy nie zachowują się nietypowo.
    Na drugi dzień mąż wygląda przez okno, ale świnie są całkiem normalne. Załadował je więc na przyczepę i zawiózł do knurów gdzie znów spędziły cały dzień. Następnego dnia ta sama sytuacja - świnie normalne, to znow na przyczepę i do knurów.
    Rano mąż mówi do żony:
    - Wyjrzyj i zobacz czy te świnie zachowują się nietypowo?
    - Czy ja wiem?... - odpowiada żona.
    - A co robią?
    - Jedenaście siedzi na przyczepie, a dwunasta w szoferce i trąbi.

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2006-03-23 19:44:04

    Ha hhahahahah ale sie usmialam dobre dobre

  • Autor: merry Data: 2006-03-23 20:46:28

    dobre,swinie tez maja swoje potrzeby

  • Autor: inka21 Data: 2006-03-23 20:43:46

    hhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmmm basiu jestem tylko..... milczę sobie , dla ciebie specjalnie w podzięce za troske wyprodukowalam dzisiaj http://wielkiezarcie.com/przepis16016.html, caluski i pozdrowienia dla ciebie i wszystkich mi zyczliwych - inka21

  • Autor: ABA Data: 2006-03-23 23:36:38

    Witajcie. Widzę rozpaczliwe wołanie więc włażę by pomóc. Już chcę napisać, że Ineczka bardzo ostatnio zapracowana, ale jeszcze zaglądam na inne odpowiedzi. Spodziewałam się ze strony Lajana jakiegoś rzewnego wierszyka a tu taki śmieszny kawał. Na głos się roześmiałam. Ja też Ewelinko rozgladałam się za Tobą. Jak dobrze, że na chwilke wpadłaś. Posyłam Ci mój szczery uśmiech.
    ABA

  • Autor: lajan Data: 2006-03-24 04:43:41

    Przecież ja BARDZO lubię Basię Kamusię, niech się uśmiechnie.

  • Autor: lubczyk69 Data: 2006-03-24 08:49:46

    On też tu jest i czeka na listy od Ciebie i Inki21. Coście nagle obie tak zamilkły, hę? Chłopy Wam lanie spuściły za korespondowanie z obcym facetem, czy co?

  • Autor: halinkaaa Data: 2006-03-24 10:15:55

    Kamusiu wspieram Cię całym sercem.Jestem z wami już ponad rok .Miło było pogawędzić ale zrobiło się pusto i czasami wchodząc na czata nie widziałam "starych"(przepraszam!!!) znajomych.Robiło się coraz puściej i s m u t n i e j !!!

Przejdź do pełnej wersji serwisu