Forum

Rozmowy wolne i frywolne

kto urodzil sie 20.maja - tak jak ja? :)

  • Autor: Glumanda Data: 2006-03-24 12:39:59

    Interesuje mnie ilu mam rowiesnikow w dacie urodzenia! czy maja taki chrakter jak ja? czy to samo nam smakuje lub nie? ciekawe czy dostane choc jedna odpowiedz! Glumanda

  • Autor: anna65 Data: 2006-03-24 12:57:54

    witam serdecznie!!!moja corka urodzila sie tak jak ty 20 maja.w tym roku skonczy 14 lat.lubi slodycze i pizze.pozdrawiam serdecznie!:)

  • Autor: niutka Data: 2006-03-24 15:43:31

    Moja córcia Hania też urodziła się 20 maja i również ma 14 lat. Jest otwarta, bystra, bardzo wesoła. Owszem, lubi dostawać, ale nie wiem czy nie lubi więcej dawać. Po rodzicach odziedziczyła ciągoty do słodkości, lubi pierogi,gołąbki i krupnik (brr), nie cierpi zupy owocowej. Och. mogłabym godzinami o niej pisać... Pozdrawiam serdecznie :-))

  • Autor: Glumanda Data: 2006-03-24 17:18:13

    Witam Mame Hani! :) to pieknie ,ze urodzilas corke w takim dniu! To fakt ze lubimy wiecej dawac niz dostawac i wogole nwjwieksza przyjemnosc sprawia nam robirnir czego dobrego i milego dla innych! Pierogi to rowniez moj ulubiony obiad i robie je sama we wszystkich wersjach! Ale fajnie, ze jest ktos z 20. maja! pozdrowienia dla Hani!

  • Autor: Glumanda Data: 2006-03-24 17:21:33

    Ja jestem pare lat z hakiem ( a hak 30) starsza od twojej Hani! To cudownie ze jest Hania z 20.maja! bede o niej myslec! Ja slodycze lubie ale nie musze ich miec wcale, bardziej lubie je piec te wszystkie slodkosci i innych nimi czestowac! Hej Pozdrawiam Hanie i Mame i bardzo sie ciesze!

Przejdź do pełnej wersji serwisu