Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Wiem, że nic nie wiem.....?????????????

  • Autor: kamaxyz Data: 2006-04-04 13:57:22

    posłużyłam się cytatem
    ale prawdę mówiąc nie wiem co się dzieje ostatnio na WZ
    jakoś zrobiło się oschle,????????!!!!!!!
    czy ktoś mi dokładnie wytłumaczy !!!!!
    zakręcona jestem dokładnie- nie wiem dlaczego odeszła terra, brak agulinki, lajan i wiele innych osób?????????
    pewno powiecie ależ kamo! każdy przychodzi i odchodzi kiedy chce, kiedy ma na to ochotę
    prawda!!!!!!!, chociaż....
    tu coś mi nie gra zdecydowanie nie gra......a może straciłam słuch?
    kto ma odwagę kto mi wytłumaczy????????
    serdecznie pozdrawiam Żarłowiczów
    będę bardzo wdzięczna
    proszę o uśmiech
    kamaxyz

  • Autor: dankarz Data: 2006-04-04 14:03:36

    Kama ja też nie wiem co się dzieje - masz racje coś tu nie tak, jest oschle brak spontaniczności na forum, zrobiło się dziwnie a wielka szkoda - ktoś tu narozrabiał tylko KTO??????

  • Autor: Duniasza Data: 2006-04-04 14:08:05

    Kamusiu, wałkujemy ten temat od kilku dni. Czas chyba przejść nad wszystkim do porządku dziennego.

    Nie smućcie się. Jeszcze nas wielu zostało.

    Czy ktoś z Was pamięta sytuację kiedy wielu z nas odeszło z Mniam-Mniama? I wtedy udało się jakos z tego otrząsnąć. Poukładać.

    Kamo, życie nauczyło mnie uśmiechać się mimo wszystko. Tym bardziej kiedy nie rozumiem co się wokół mnie dzieje. Skoro, nikt mi nie moze tego wytłumaczyć - nie jest to warte tłumaczenia, albo wynika z osobistych uprzedzeń, niechęci i innych ściśle uczuciowo-prywatnych spraw.

    A od siebie posyłam Ci najpiękniejsze i najwspanialsze uśmiechy i pozdrowienia.

  • Autor: smakosia Data: 2006-04-04 14:18:24

    Użytkownik Duniasza napisał w wiadomości:
    > wałkujemy ten temat od kilku dni. Czas chyba przejść nad wszystkim do
    > porządku dziennego. Nie smućcie się. Jeszcze nas wielu zostało.> Skoro, nikt mi nie moze tego wytłumaczyć - nie jest to warte tłumaczenia,
    > albo wynika z osobistych uprzedzeń, niechęci i innych ściśle
    > uczuciowo-prywatnych spraw.

    Też bym to tak ujęła.

  • Autor: olusia1 Data: 2006-04-04 15:03:57

    a ja napiszę tak , jeżeli polubili WŻ oraz ludzi którzy tutaj są to prędzej czy poźniej wrócą ....tak to juz jest :)

  • Autor: inka21 Data: 2006-04-04 15:43:08

     a a ja myślę,że niektorzy z nas są stąd poprostu usuwani i wypraszani  w bardziej lub mniej cywilizowany sposob, ot co , otrzymują czas na" spakowanie się "i jazda, czyż się mylę? pytanie tylko co robi w tej sprawie Pampas? gdzie się podziewa?,dlaczego milczy? dlaczego milczy bahus- też pewnie wiele ma tu do powiedzenia i nie jedno mógłby wyjaśnic (myslę) ,dziwię sie bardzo ,gdyż teraz nieco mniej przebywam na stronce ,a mimo to ,wiem o co chodzi, a dziwi mnie fakt,że ci co byli swiadkami  takiego usuwania  innych -milczą .Tu naprawdę  coś niestety nie gra i nie stracilaś sluchu kamo, oj nie, mialąm się nie odzywac po ostatnim napiętnowaniu mnie,ale ........ właśnie,może to ostatni raz się odzywam .
    Marzy mi się powrót do TEJ stronki ,tej ROZESMIANEJ,RADOSNEJ I PRZYJAZNEJ.inka21

  • Autor: Pampas Data: 2006-04-04 15:54:37

    Faktycznie, niektórzy są usuwani, ale musza sobie na to zasłużyć. Tak bez powodu nikt nie dostał bana.
    To, że na stronie panuje taka a nie inna atmosfera, to jest tylko i wyłącznie wasza zasługa. Sami wysuwacie, często niczym nie poparte, oskarżenia, wdajecie się w bezsensowne dyskusje i kłótnie, podsycacie plotki.
    Mam tylko nadzieję, że ten wątek nie przerodzi się w kolejną wielką awanturę. Ale pewnie się mylę. Zaraz się podczepią tu jacyś demagodzy.

    pozdrawiam
    Pampas

  • Autor: inka21 Data: 2006-04-04 16:00:21

    dziękuje Pampasie za odpowiedź,jednak jesteś obecny wśród nas:), ja też mam nadzieję,że to nie kolejna burza się szykuje

  • Autor: inka21 Data: 2006-04-04 18:42:30

    jestes terro szczera do bolu tak samo jak borgia i jeszcze innych kilka osób na tym forum( i Bóg wam zza to zapłać), ato niestety się nie podoba wielu osobom, razi i boli dlatego ty klarax i inni zostaliście zbanowani - tak uważam ,zawsze na "winnego" cos sie tam  wynajdzie. Pozdrawiam cię serdecznie i gratuluje - JESTEŚ WIELKA!

  • Autor: Sweetya Data: 2006-04-04 20:29:44

    ..czyli wszystko jasne-a myslałam ,że czasy cenzury już minęły...
    to obrzydliwe...
    ale być może ten wątek również długo nie ostoi się na tym forum-wszystko możliwe...

Przejdź do pełnej wersji serwisu