Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Tak mi smutno...

  • Autor: jasia Data: 2006-04-19 02:02:57

    Gdy wstępowwałam w szegeri Wielkiego Żarcia, były tu takie miłe osoby o nikach :
    Borgia, Agulina Caritka, Shoffix etc...
    dzisiaj ich nie ma...., jest mi smutno, ....
    Szczególnie , żal mi Borgii, (fajne przepisy miała - jej chleb!!!!)
    Ale nie tylko z powodu chleba...., ceniłam jej wypowiedzi....ostre były, ale i trafne....
    Zawsze cenię ludzi, którzy nie boją się wygłaszać swoich opinii....

    Bynajmniej, nie chcę zaczynaj nowej burzy..., ale wyrazić żal, że tych osób wśród nas już nie ma.

    jasia

  • Autor: nulka5 Data: 2006-04-19 03:06:15

    Hej. Co prawda ja sie pojawilam chwile przed ich odejsciem... obserwowalam to.
    ale nie smutaj sie! Jestem ja ;) i wielu innych... Zycie jest zbyt krotkie na zale i smutki! Wiec glowa do gory! :) Pozdrowionka

  • Autor: Jamaica Data: 2006-04-19 06:52:48

    Znam ten ból gdy ulubiony przepis gdzieś wcina :/ Dlatego jeśli chcesz podaj mi swojego maila, a ja prześlę Ci przepis na chleb Borgii. Szczęściem wydrukowałam sobie go tuż przed jej odejściem (jakieś przeczucie czy co?). Myślę,że autorka przepisu nie będzie miała nic przeciwko...

  • Autor: Uleczka Data: 2006-04-19 07:30:42

    Jamaica, bardzo proszę o ten przepis na chleb Borgii, ursdre@o2.pl

  • Autor: Cewa2 Data: 2006-04-19 08:19:05

    Obawiam się że autorka owego przepisu nie życzy sobie, żeby ktoś go udostępniał bez jej zgody.

  • Autor: Jamaica Data: 2006-04-19 10:47:38

    W takim razie oczywiście cofam swoją propozycję! Przepraszam, jeśli Borgii nie spodobało się moje zachowanie... Chciałam dobrze :)

  • Autor: ABA Data: 2006-04-19 10:13:15

    Jasiu, pewnie  że smutno tych z którymi już nawiązaliśmy nić przyjaźni. Lecz spójrz ile nowych osób weszło na naszą stronkę ze swoimi pysznymi przepisami. Oni też czekają na naszą pomocną dłoń. Nie dajmy nowym odczuwać, że tylko uciekinierzy byli dla nas ważni. Zastanawiam się czy ci co odeszli też tak się smucą za nami?
    Wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam (~_~) ABA

  • Autor: nulka5 Data: 2006-04-19 12:12:12

    zgadzam sie z Toba ABA! Wlasnie o to mi chodzilo, tylko nie chcialam tego pisac, bo sama jestem "nowa" niejako;) Wiec... wlasnie tak to odczuwam:) Dziekuje, ze to napisalas:*:)

  • Autor: jasia Data: 2006-04-19 13:47:52

    Nulka, nie chciałam nikogo urazić, ani umniejszać walorów nowych użytkowników.
    Ani mi to do glowy nie przyszło,.... tak.. tylko łezkę puściłam, bo trochę szkoda.
    Ja nigdzie nie odchodzę i cieszę się, że jest tutaj tylu nowych spaniałych ludzi,
    bo już niektórych poznałam, a innych znałam wcześniej.

    pozdrawiam cieplutko jasia

  • Autor: olusia1 Data: 2006-04-19 13:53:54

    ABA ma rację :) chcieli to odeszli , tylko ja myślę , że zachowali się jak dzieci , dla mnie to troszku śmieszne :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu