Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Nikt mi nie uwierzy!

  • Autor: hiacynta Data: 2006-04-21 21:51:32

    Sluchajcie-naprawdę rzecz nie do uwierzenia w realu, mianowicie 300 pełnych radości babek (w różnym wieku), skaczących, klaszczących, połączonych kuchenną pasją- i to wszystko na trzeźwo. Żaden sekciarski zlot... Kto zgadnie co to mogło być? Podpowiadam: dziś w hotelu K'Witek w Krakowie szkolenie tysiąca firmy Tupperware.
    Moja znajomość z pojemnikami na żywność trwa kilkanaście lat i nie wyobrażam sobie własnej kuchni bez nich. Dzięki temu mam zawsze świeże jedzonko a ostatnio nową jakość życia będąc konsultantką. Żałuję tylko, że mam tak niewiele wolnego czasu na uprawianie tego osobliwego hobby (pitraszenie w kuchni i tupperware to synonim)-będąc młodą lekarką ze wschodnich rubieży. Polecam wszystkim gorąco. Rewolucja w kuchnie gwarantowana. Pozdrawiam Hiacynta.

  • Autor: maxxzza Data: 2006-04-21 23:17:56

    Witaj Hiacynto, ja byłam na spotkaniu 1000 w Poznaniu, w środę. Tupperware wciągnął mnie jakiś rok temu. Pojemniki są świetne!!! Życzę Tobie wielu sukcesów i szybkich awansów!!! (ja właśnie zostałam junior menadżerem). Serdecznie pozdrawiam.

  • Autor: ABA Data: 2006-04-21 23:26:09

    Ja Ci wierzę chociaż takich naczyń nie mam.

  • Autor: nulka5 Data: 2006-04-22 03:44:05

    Ja mam, ale konsultantka nie jestem;) I naprawde sa godne polecenia :)

  • Autor: nina Data: 2006-04-22 08:30:50

    Napiszcie coś więcej o tych naczyniach, myślę że zainteresuje to nie tylko mnie.

  • Autor: Uleczka Data: 2006-04-22 08:50:32

    Mnie też to interesuje.

  • Autor: olcia100 Data: 2006-04-22 09:36:11

    To prawda. Naczynia są rewelacyjne. Moja mama mnie zaraziła. Ona już je kocha od około 10 lat. Więc wiemy, że są praktycznie wieczne. Ale niestety nie tanie. Ostatnio dostałam (na zajączka) taką boską michę do ciasta drożdzowego-coś niesamowitego. Moja mama z kolei dostała od nas(też na zajączka) torbę podróżną-prawdziwy unikat! Wiec dosłownie mamy świra na punkcie tupperware:)))

  • Autor: lucia75 Data: 2006-04-22 13:49:35

    Ja też od kilku lat używam takich naczyń i jestem bardzo zadowolona.Posiadam miske do ciast drożdżowych(z niej piekę też chleb),maselniczkę w której masło może być poza lodówką i nie psuje się,dzbanek do którego daję np. jabłka umyte i pokrojone w ćwiartki zalewam wrzątkiem i zamykam, po 1h mam kompot(ratowało mnie to kiedy byłam mamą karmiącą i piłam tylko taki kompot),miskę do przechowywania warzyw i do wędlin.Z tych produktów jestem zadowolona i mogę je polecić. Pozdrawiam.

  • Autor: siabasia Data: 2006-04-22 17:21:48

    Ja mam 2 miseczki utrzymujące świeżość produktów kilka dni, hermetyczne ( nie utrzymują, wybrzuszają się) oraz obierak który po tygodniu się rozleciał. to moje negatywne spostrzeżenia, ale może niestety źle trafiłam czy co.

  • Autor: lucia75 Data: 2006-04-22 19:51:16

    Witaj ,mam taką miseczkę do warzyw i moja jest ok.Chciałam Cię zapytać czy napewno dobrze ją zamykasz,czy pamiętasz o wypuszczeniu powietrza ze środka (zamknąć,potem nacisnąć środek pokrywki i delikatnie ją uchylić i znowu zamknąć),może w tym tkwi problem?Pozdrawiam serdecznie.

  • Autor: Uleczka Data: 2006-04-24 12:44:01

    Na czym polega działanie tej michy do ciasta drożdżowego?

  • Autor: Glumanda Data: 2006-04-24 15:38:09

    Ciasto drozdzowe wlozone po wyrobieniu do tej miski (lub odrazu w niej robione) zamyka sie wieczkiem i wypuszcza powiertrze, jak jest gotowe miska sama sie otwiera, nieraz wystraszy :) Naprawde dziala i najwazniejsze gwarancja jest na 30 lat (przynajmniej w Niemczech tak jest) a ja juz mam dwie pierwsze miski ktore otworzyly mi droge do Tupperware 22lata i wcale tego po nich nie widac :) jak nowe!!! Polecam

  • Autor: Glumanda Data: 2006-04-24 15:41:24

    Obierak to jakis slabszy produkt ( ja tak uwazam), znam kogos co mial ten sam problem ale dostal nowy , bo jak juz wspominalam (w tym samym watku) gwarancja jest 30 lat , nie ma jednak gwarancji na ostrze nozyka jesli np zardzewieje, slyszalam ze nie powinno sie ich myc w zmywarkach. Mojeje kolezance to ostrze poprostu wylatywalo z reszty nozyka.

  • Autor: miauka Data: 2006-04-25 12:26:16

    produkty są bardzo drogie. Ja mamkilka i każdy dostałam w prezencie. niektóre miseczki są fajne inne mniej. nie znoszę tych ze sztywnym wieczkiem. Mówiąc szczerze za taką cenę to spodziewałam się czegoś co nie jest tak delikatne, że zwykła gąbka do naczyń może to porysować.

  • Autor: kikaGD Data: 2006-04-27 15:53:52

    Ja posiadam pojemnik na warzywa (rzeczywiście trzymają się w nim extra - ja chowam do niego sałatę, pomidory, ogórki i rzodkiewki), pojemnik na ser, maselniczkę i miski. Jak na razie jestem zadowolona, chociaż o trwałości żywności przechowywanych w miskach niewiele moge powiedzieć, gdzyż zazwyczaj pakuje do nich sałatki, a te zjadamy w szybkim tempie.

  • Autor: niutka Data: 2006-04-27 17:18:18

    A ja napiszę jeszcze raz, że stolnica tej firmy jest suuuper! Ciasto do niej nie przywiera, umieszczona na niej skala ułatwia wałkowanie ciasta na odpowiednie wymiary blaszki czy tortownicy. Miska do ciasta drożdżowego też jest dobra, pojemniczki z miękką pokrywką również mogą być, ale stolnica jest the best!!

Przejdź do pełnej wersji serwisu