Forum

Galeria

moje kolejne różności

  • Autor: Wróbelek Data: 2006-05-01 19:13:17

    Ostatnio nie próżnowalam, a oto efekt:)

    na poczaek kwiatki z drutu i muliny:




    A to jest podstawka z masy solnej:



    I kilka kartek okazjonalnych:

    ta jest z witrażykiem:



    A ta z pachnącą saszetką:



    z suszonymi stokrotkami:



    I jeszce jedna:




    A to taka duuuża koniakówka pomalowana farbami do szkła i ceramiki(zdjecia nie są najlepsze, ale będę miała jedno dobrze widoczne to je wkleje):




    Mam nadzieje, żę sięspodoba:)

    Pozdriwiam

    ANia

  • Autor: Hormiga Data: 2006-05-01 19:52:47

    To wszystko jest takie śliczniutkie..po prostu cudeńka! Bardzo podobają mi się kartki, szczególnie ta z piórkiem. Niby taka prosta, ale ma w sobie coś ekstra. Pozdrawiam i czekam na zdjęcia kolejnych prac

    Hormiga

  • Autor: jola Data: 2006-05-01 20:25:46

    Bardzo ładne prace,najbardziej podoba mi sie koniakówka,

  • Autor: bahus Data: 2006-05-01 21:16:19

    piękne ...szkoda tylko, że tak małe zdjęcia...nie można podpatrzeć.
    Bahus

  • Autor: bunia Data: 2006-05-01 23:34:13

    Pieknie! gratuluje i podziwiam za cierpliwość!

  • Autor: Księżniczka Kasia Data: 2006-05-02 01:10:52

    Mnie najbardziej podobają się kartki, szczególnie witrażyk. Kieliszek też jest fajny. Gratuluję zdolności

  • Autor: kawka Data: 2006-05-02 08:02:24

     Wróbelku, śliczne są te Twoje różności.Gratuluję talentu i cierpliwości.Pozdrawiam.

  • Autor: Wróbelek Data: 2006-05-03 17:01:51

    Dziękuję wszystkim za miłe słowa:)


    A to koniakówka, ale dużo lepiej widoczna:




    A to motylek z drutu i muliny, przykleiłam do kamienia i dodałam malutki kapelusik:

  • Autor: Janek Data: 2006-05-05 18:37:45

    Wróbelku...jesteś , "siuper", należy Ci sięode mnie. Ta koniakówka to teraz chyba wazonem zostanie...

    Agata jak to zobaczy, to z podopiecznymi chyba bedzie chciała robić.
    Pozdrawiam.

  • Autor: Wróbelek Data: 2006-05-05 19:50:42

    cieszę się, że siępodoba, bardzo mi miło:) A w tej technice jest jeden feler, a mianowice farby są ch... drogie. Można robić tańśszymi akrylowymi ale te jak są dłużej w wodzie to odchodzą od szkła a te do szkła(jak ta koniakówka) drogie ale nie zmyjesz:)

  • Autor: Janek Data: 2006-05-06 19:41:08

    Jeśli będzie robić to z podopiecznymi inaczej koszt się rozkłada, w domu takie dekoracje są bardzo drogie. Robiłem to kilkanaście lat temu gdy te farby były
    bardziej niż ch.... drogie. Tylko że żadne cacko nie ostało się. Zostały tylko szlifowane kieliszki... U ciebie chyba to samo...zawsze ktoś "wybłaga"... albo na prezent.
    Pozdrawiam.

  • Autor: Wróbelek Data: 2006-05-07 13:50:51

    dokładnie tak samo:) Teraz tyle dobrze, że mogęzrobićzdjećia i mam to jakośudokumentowane. ALe ile rzeczy rozdałam zanim to nastąpiło i nie ma po tym żadnego śladu u mie:(

Przejdź do pełnej wersji serwisu