Forum

Kuchenne porady

Tabletki do zmywarki

  • Autor: monalodz Data: 2006-05-07 20:31:12

    Od nie dawna stałam się szczęśliwą posiadaczką zmywarki .Jakie środki myjące używacie. Tabletki czy proszek ?
    Czy ktoś używał produkty DOMOL z Rossmanna?
    Napiszcie proszę co używacie, i z jakim skutkiem.
    Pozdrawiam.

  • Autor: sylwia123 Data: 2006-05-07 20:40:03

    Ja używam tabletki LUDWIK 3w1 i ROBOT3w1.Zawierają proszek,sól i nabłyszczacz.
    Bo jeżeli będziesz używała proszku to wszystko musisz kupować osobno,a tak masz 3 w1.

  • Autor: ekkore Data: 2006-05-07 21:19:23

    Ja zdecydowanie preferowałam proszek - ale z racji coraz rzadszego pojawiania się go w sklepach przeszłam na tabletki 3 w 1. Soli i nabłyszczacza używam nadal, bo denerwuje mnie światełko braku na zmywarce - ale zużywa go dużo wolniej.

  • Autor: woila Data: 2006-05-07 21:30:49

     Calgonit 4w1 ale jeśli kupisz 2w1 lu 3w1 to też dobre nie ważne jakich firm, musisz tylko uważać czy kostka jest z nabłyszczaczem, bo jeśli nie to wsypujesz do odpowiedniego pojemnika w zmywarce proszek do nabłyszczania i po problemie. Nie jestem pewna czy tylko u mnie jest coś takiego-wydaje mi się, że w każdej zmywarce jest możliwość ustawienia z jakiej formy mycia korzystamy w danej chwili. Ja wcześniej używałam proszku, a teraz tabletki i musiałam przestawić na "4in1". Właściwie wszystko co używałam było dobre, myślę, że firmy prześcigają się na rynku i starają się aby ich produkt był najlepszy więc nie sądzę, żeby proszki czy tabletki dzieliły się na  najgorsze i najlepsze...

Przejdź do pełnej wersji serwisu